Prečo ešte nespíte?

ojka

hmmm, pajedí ma, že sa musím stále prihlasovať, keď tu chcem napísať d-:
slnečnica, no však keď ti začal pracovný týždeň až teraz, tak to je fajn, aspoň ho budeš mať kratší, však piatok sa už blííííži (:
ja budem mať voľno až od budúceho týždňa, tak teraz ešte stále zarezávam v pracičke (:
ale už sa teším na voľno... i keď moje veštecké schopnosti mi niečo naznačujú, že sa mi akurat pokazí vtedy počasie :D
inko :DDD ešte ma napadlo, že ťa mohol napadnúť Richaaaaaaard Gere (((-:
slnečnica, čo sa ti inak najviac na pohode páčilo? teda myslím napr. z hudobnej ponuky (:
lleilla, a ty budeš mať kedy prázdniny, oddych, resp. trošku dovolenky? (:

slnecnica

Určite, každým rokom lepšia. A nechápem tú nafúknutú bublinu o pokazenej vode, z môjho okolia nikomu nič nieje, ani nebolo. Až keď som prišla domov a porozhliadla sa po nete, čítam, že čo to...
A zase je tu tá hnusná realita, dnes mi začal pracovný týždeň:-(

iskierka

caute baby :)
ojka, vedela som, ze na toho georga sa ktosi spyta :D
nie, nie je to idol, ani sa mi nepaci, je to stary ujo, sice sarmantny, ale neáchla by som z neho, bol to len príklad, lepší mi nenapadol :D
slnecnica, vcera som si ho uzila poriadne, vsak uz ma aj ucho zacalo trhat z vody, asi som to prehnala
takze pohodu hodnotis na vybornu?:)

slnecnica

Neuvedla, bola som vo svojom svete:-) Už pár rokov si užívam tento multikultúrny sviatok a nevnímam horko, veľa ľudí, rady na jedlo...
Iskri, užívaš si bazén, tak ako ja? :-))

iskierka

ja som taky nebola :) panbohzaplat, ze som sa tomu skvareniu vyhla, neviem cim to je, ale pri 30 stupnoch a viac prestavam mat zaujem o akykolvek okolity svet...a keby tam bol aj George Clooney tak by som nesla :D
slnecnica a neuvädla si tam? :)