Prečo ešte nespíte?

lost

iskierka

haha :D

trefne s tym vazanim

inac to ze Eu dlho nevydrzi, to ma desi viac, ze este drzi pokope :D:D:D

zavru mi hranice a kde budem nakupovat, v tescu ?!??!?!?!? :D

iskierka

a keby si tam sedel vo väzaní, možno by ti bolo pohodlnejšie než vo vlastnej obývačke..ktovie aké tam majú väznice, neboli ste niekto? :D len tak náhodou, posedkať si? :P

iskierka

lost zahráš to na pravého nefalšovaného švajčiara s diamantovými breitlingami a nebudú ťa pokladať za cudzinca uvidíš:D
inak z únie nebuď zúfalý, možno už dlho nevydrží O:-)

lost

ale swiss, tam by som sedel v ovazani kazdy mesiac :D
kedze oni beru 31kmh nad limit na dialnici automaticky na sud :D
preto sa mi paci nemecko, ze maju autobahny :P :)
i ked na nich by som bol maximalne tak 1% svojho bdeleho volneho casu :) cize fakt super vec ako si vybrat krajinu na zivot :D

potom uz len USA :) co si myslis o zivote tam? :) neviem ale zda sa mi ze dobre tam uz bolo :) (ale to aj v EU!!!)

lost

iskierka

vidis, :)

swiss v Eu asi ani nikdy nebude, to je pozitivne..

jedine co je tam nevyhoda je zevraj nepustaju cudzincov medzi seba..

proti swiss nemam nic extra proti :D jedine ze su az prilis taki precizny :D teda ako povedat to slovo.. opak anarchie :D

iskierka

Matejko, novy admin, pssssst... odomkni nám tému..pssst, tak aby macca nevidela, pssst

lost, jaj tak, mas namierene tamtym smerom:) hm, no svajciarsko v unii nie je, ked ta len to odradza :D

lost

no zatial nie :D
ale rozmyslam ze by sa nemcina hodila ako zalozna investicia mojho casu a mozgovej kapacity na casy, ked si poviem ze je cas sa prestahovat do AT/DE :)
konieckoncov sa mi tam celkom paci, je tam vacsi poriadok ako na slovensku..
len ma odrazda samotny fakt, ze stale by som bol v europske junii :P

a to je zly fakt :D

iskierka

duolingu som venovala asi tri hodinky :D potom mi napadlo, ze cim viac si osvojujem nemcinu, tym viac sa mi pletie s anglinou. na nemcinu teraz kaslem, vsade chcu AJ
a ty preco nemcina? co si si nasiel frajerku z DE?