Prečo ešte nespíte?

*inko

myslis toho kdeje? :/ stale mi je tak blbo z toho... uz mam mozno aj paranoje, vsimam si ze uz druhy den mi niekto takym tym hlupym svetielkom blika do mojho okna...tak hadam to nie je on :DD i ked vidim ze sleduje ma pozorne, dufam ze teraz cita a ozve sa, ved nech vyklopi co je zac

heh a si bola zlata :D ako si nepovolila...sice ved ty si nemala inu moznost kedze nemas moj mail :)

*inko

ojka, ty by si mi mohla stupit aj na obe nohy :) a este aj lost a binghi, vam by som to prepacila neboj...sice s jeho kilami :)

ojka.

inko, to vieš, si tu chýbala ty :D
však si videla,aj nejaký "mládenec" nevedel bez teba vydržať a zrazu ho niet....
no ja lietam bud po lekároch alebo no neviem, nemôžem teraz ešte dlho vysedávať, chrbtica je páno, nie ja (-:O ... tak to tu vidno, málo tu kybicujem ((((:

*inko

nie je to vyhradne o topankach, som hakliva na vsetky svoje veci hlavne oblecenie..a teda aj som dost lakoma co sa tyka poziciavania veci :)

dobre takze zamyslam sa znovu ..a prisla som na to ze tie invalidne dochodky musia byt nejake vysoke, ked sa tak snazis zakazdym dokalicit :D aa nie uz som ticho, lebo sa bojim ze mi to raz ktosi zrata

a to ste tu mali cely tyzden tak mrtvo? ved ste zapisali iba par stran

ojka.

hm, no očividne si sa zle zamýšľala, takže treba ZNOVA !!!
joj, tak ty takto na botičky háklivá? tak ja ti teda po nohách skákať nebudem, no.... lebo keby bol medzi nami koniec, to by bola škoda (((((:
no mňa ten unáhlený svet stále fascinuje a stále dúfam, že ľudia aspoň trošku dostanú rozumu (-:O

*inko

pockaj, zamyslam sa...ano..na nic som neprisla :D
ojka, no s tym som sa uz akosi zmierila..ze zhon nahanacka a neohladuplnost -uz to si nejak nevsimam salam banan :) jedine pri com ozaj SALIEM je ked mi niekto stupi na nohu..na moju peknu boticku... :D koniec....stupis mi na nohu a skoncili sme :D

ojka.

inko (((((-:
tak to s tým dôchodkom bolo škaredéeeee od teba aby si vedela, mala by si sa nad sebou zamyslieť :D
ale inak máš pravdu, že ľudia len valia a valia a vôbec nekukajú kde kam kade čo.... jednoducho len idú...
dnešný svet je fakt divný, taký uponáhľaný....

*

vysku invalidnych dochodkov uz mas dufam nastudovanu :) tak tomu sa hovori zakon schvalnosti ojka, ale z toho si nic nerob, ani mne sa nikto neuhne, niektori ludia su jak telce s prepacenim..hlavne teraz cez sviatky... ide to jak slepe a uz to len kukaaa po tych vykladoch ach boze..a to si potom aj zasomrem :)

ojka.

ale podotýkam, aby ste si fakt nemysleli, že som také nemehlo... tak oproti mne dnes nejaká ženská utekala na bus asi , vrazila do mňa (lebo mňa sa samozrejme nik neuhne :D) a už som letela voľným pádom (-:O

ojka.

chrbát som skúšala napraviť :DD, no stále je na tom tak isto
ale skôr mám strach o koleno, ach jaj, ja nemehlo
jedna noha sú len hrče a modriny ale tá druhá.... no ja neviem, ja stále dúfam, že toto je zlý sen, ráno sa zobudím a bude mi krásne :D
inko, nie, ty sa nehádž, je to síce veľká sranda, ale myslím, že po čase by ťa to omrzelo :D