Prečo ešte nespíte?

ojka

inko ((((-: no tak utekaj teda už aj ty do postele... a hlavne, nech sa ti o škole nesníva , o žiadnom Rudkovi.... bru noc (:
martin, vitaj doma (: hlavne, že si mal bezpečnú jazdu... ale šikovný si, že si to tak rýchlo otočil (:

*inko

hodnej synator :) pockat, to si nejak rychlo obehal nie? ved len pred hodkou si isiel

ojka, no ja mam tiez takeho tusaka:D ale naco im to je naco, ved nasa babuska na marketingu bank ani notebook nevie zapnut...stale jej s tym jeden chalan pomaha...ale dobre, nech ma macbook :D

*inko

lost isiel spat?? tak to je vazne... co jee..kde sme nespaci, volakedy do tretej rana sme tahali v kuse :D a teraz?
no nic, ojka, idem aj ja uz pomaly, na skolu uz kaslem, do deviateho casu dost....tak bru noc, nech ta uz kostra neboli..a snad si aj polohu dobru najdes a rychlo zaspis :) papa

ojka

inko, nechcem byť zlá, ale myslím, že vy sa tak skoro k tým "hračkám" ani nedostanete :D podľa mňa to bude slúúúúžiť úctivo pre potreby zamestnancov fakulty (:

*inko

a ja si vypytam jeden z tych macbookov co nam studentom kupil, len ziaden z nas este nemal tu cest sa k tomu dostat :D

ojka

lost, tak ťahaj už do tej postele !!!!
a hlavne sa dobre vyspi, GN (:
inko, no asi sa na svoju svatu povinnosť vykašlal... myslím, že sme mu boli potom kapánek ukradnutí, ak tam mal byť :D
hmmmmm, no dobre, zaklopeme do kanclíku, on vyjde a my utečieme :D alebo ešte lepšie, vypýtam si autogram :D