Prečo ešte nespíte?

[zruseny1]

:DDDDD
vcera som to videla prvykrat, neviem ci sa smiat, ci plakat..je to prudko profesionalna a plnohodnotna vecicka :D ach :D zle zle zle
mne samej bolo trapne ked som si to pustila
nejaky iny napad nemas?

[zruseny1]

hhahaa :D zlaty, nic skarede ti hovorit nebudeme, lebo nie je dovod :D
a dobru chut,
a ja si idem diplomovkovat
www.youtube.com
nech sa vam vsetkym dnes len a len dari, papapaaaaaa, stiiisk

lost

mnam, ak mi chcete povedat nieco zle, tak teraz, kym jem to bebe :D (ako v tej jednej reklame ale uz neviem na co :D )

[zruseny1]

lost ale aj tak by som to radsej dotiahla dalej nez na sekretarku :D stale mam akosi zafixovane, ze ony iba robia kavicky a sem tam dobru naladu sefkovi :) ale inak mas pravdu, ten moj nakoniec celkom ocenil, ze som si robila veci svojim stylom

ojka, pozrela som si ten rozvrh lepsie, aj stvrtky aj piatky mam volne..co si pocnem s tolkym casom? :D

lost

Laurina22

Hmm, a nenasla si ju ?

Inkognito

Myslim ze sekretarka, ktora rada si robi veci po svojom...skoncilo by to tak, ze ona by som sefovala ..
- neni az tak na zahodenie, urcite lepsie ako sekretarka, ala "stroj"
prikaz 1 .. urob toto a takto
prikaz 2 .. overim ci je prikaz1 OK
prikaz 3 .. urob toto a takto
atd :D

hm, no idem ochutnat BEBE co sa s nim stalo cez noc :) snad nenajdem jednu mastnu roztopenu mlaku v chladnicke :D

[zruseny1]

ojka, ja mam iba piatky volne... a vlastne ani to nie je iste, niektore volitelne predmety v tom rozvrhu este stale nevidim

martin :D riskujes, ja som nebola dobrym zamestnancom, ani nebudem, lebo mam slabost pre odmietanie vykonu rozkazov a rada si robim veci po svojom...skoncilo by to tak, ze ja by som sefovala tebe :D