Prečo ešte nespíte?

martinmlm

Mne vadí keď tam dajú po troške salámky a ešte niečo a celé je to prázdne. Ale keď si to pýtam takto, tak mi donesú kopcom, že mi z toho všetko padá:-)

[zruseny1]

ojka, no ja neviem-asi moj hlas v telefone znie tak, ze si mozem dovolit aj pizzu za 50 E :DDD zartujem

jaaaj ale v tomto som ja expert..zamena miest, to je moje :D
nedavno, este ked som pracovala pre toho mojho sefiho, mi volala jedna pani kvoli zakazke..dohodli sme termin, cenu, vsetko bolo ok, nadiktovala mi adresu kde sa to ma konat: SNP detska onkologicka nemocnica...(a mi bolo divne, lebo som doposial o ziadnej takej na esenpéčku nepocula, ale tak nechcela som do toho vrtat)
kolega siel na zakazku a vola mi, ze je na SNP, nemocnica samozrejme nikde, volali sme pani naspat a ta do rehotuuuuuuu... ze sa jedna o SNP v Kosiciach :D takze zakazka padla, co uz:)))

ojka

och, ja som dnes asi zabrzdená, keby len dnes...už viem ako ste to mysleli s tou pizzou (; .... uaaaaaaa, už aby toto pritankované obdobie skončilo.... chcem prazdniny, chcem leto, bezstarostné.... grrr....

ojka

:DDDD inko, hej, poznám, z počutia :D ale vy ste teda.... och :D a nebolo tetuli hneď divné, že z BA si voláte do nitry po pizzu? či to jej docvaklo až po 2 hodinách? :D
joj, tak toto pobavilo ((:

[zruseny1]

ojka ale ved martin zartoval :D on vegetariansku nejedava, len chcel "pošpásovať" s čašníčkou, čo nečítaš, bože nevytáčaj ma aj ty :DD

[zruseny1]

my sme si raz objednavali pizzu so spolubyvajucimi (ojka- poznas baracudu? na vlcom hrdle taky pajzlik. to sme mali pri intraku a odtial nosili pizzu na izby) a pizza nechodila nechodila a nechodila a nechodila... a o dve hodiny nam volali z baracudy ci naozaj chceme tu pizzu, lebo ze s dopravou to bude stat takych 50 eur...my ze cooooo- ze ved na intrak to nosia zadarmo
a potom pani zafufnala ze z nitry do Bratislavy je to nejaký ten "kúsek" :D sme volali na zle cislo... toť jediný moj zazitok s pizzou :D inak nuda