Pomooooooc gynekolog

Príspevok v téme: Pomooooooc gynekolog
Lusitka18

Ahoj. Nepozná niekto dobrého gynekologa (muža) v topoľčanoch, alebo bánovciach nad bebravou? Som ochotná aj dochádzať. Ja poznám len jednu gynekologičku a tej veru ísť nechcem. Mám isť 1. krát a strašne sa bojím, takže by bolo fajn, keby je aj trpezlivý. :D Možno ma vysmejete, ale ja si to neviem fakt predstaviť, ako tam pred niekým roztiahnem nohy a bude sa tam hrabať. Brrrr, ale čo už je vek na to,aby som to absolvovala....

Lentilka58

aluska bez tvojej urážky,ale ty si ešte spomínaš, ako si to brala,keď si tam išla 1krát. my chceš povedať, že si sa vôbec nebála, to tak mám rada silácke reči na nete keď ťa nikto nepozná. je to doktor ako každý iný ale tak normálna baba pociťuje hanbu, keď ma niekomu ukazovať svoje intímne partie, aj keď vie že je to pre jej dobro. po čase možno chyti nejakú tu rutinu, ale tak vždy to bude niečo potrebné, čo treba pretrpeť, ale aj tak teda určite nič príjemné. ty mi chceš povedať že tebe to robí radosť? že tam s radosťou chodíš a vôbec ti nevadí, že si nahá?

aluska

nuz vidis...tak tam nechod ked sa ti to protivi..nikto ta nenuti...ked si myslis ze je to take cudne....ale bez urazky ked si baba mysli ze je to cudne a neviem ake, tak podla mojho nazoru este nedospela..dospeje az ked to zacne brat trochu z inej stranky

Lusitka18

Možno to vyznie divne, ale aj v 18 som panna a nechystám sa to tak skoro zmeniť. Viem že doktor neni uchylák (ale viem aj o jednom čo bol) ale no je to proste také čudné.

aluska

mysli na to ze budes chcet mat raz deti...len vysetrenim sa daju zistit nejake problemy a prave tie skryte problemy mozu raz neplodnost sposobit...budes si potom trieskat hlavu ze si tomu mohla predist?treba to brat takto..a tomu doktorovi je to uplne jedno ci roztiahnes nohy..on je lekar, nie uchylak...a ked mas sex prvy krat s nejakym chalanom, jemu neroztiahnes nohy?a tiez ta predtym nikdy nevidel

kika.

Ja si to tiež neviem predstaviť a v mojich 25 rokoch som na to ešte nenabrala odvahu. Ale ja potom radšej k žene ako k mužovi :-)