strach pred operaciou

cokoladka898

no uz som v nemocnici. zajtra idem ako prva v poradi tak to budem mat aspon rychlo za sebou. drzte mi palceky. vecer mi dali nieco na spanie tak noc bude dufam v pohodicke...

datelinka

cokoladka, ked si uz absolvovala tolko operacii, mala by si uz byt zvyknuta, ci nie? ci mas dovod na to, aby sa tvoj strach stupnoval? mas nejaku negativnu skusenost?
sama si napisala, ze ta ide operovat najlepsi odbornik na slovensku, tak sa zver do jeho ruk, urcite to urobi najlepsie ako bude moct. a uz sem nenazeraj do tejto temy, este ti to zhorsuje, lebo sa zaoberas len tym. a vobec, zbal tasku a s nikym sa uz na temu "strach z operacie" nebav. zapni telku, vybehjni von a aj ked ti mysel zaleti na operacku, vyzen ju odtial :-)
drzim ti prsty, urcite to zvladnes a zaraz bude fajn :-)

ojka

no vidíš, ved už chceš mať potom. To je dobre,... čím skôr to príde, tým skôr bude po tom. Tak sa neboj tak moc, a hore hlavu (: držím ti palce

ojka

vieš, ono to je podla mna vela aj o psychike, ak si si večer nespomenula na ne, tak si šla spať asi s tym, že si si ich zobrala. Tak neviem. Ale psychika je velká vec, podla mna si len veľa rozmýšlala na tým dňom.To vieš, všeličo nám behá po rozume a potom to tak dopadne. Ja som sice zaspala o niečo skôr, asi niečo pred treťou,ale aj tak. Tak si dnes sprav pekný den pre seba, hor sa na nakupy, aupark je fakt vďačné miesto,alebo ak budeš mať čas, zbehni aj ku mne poupratovať (; Sprav si pekný program, aby si nemala čas zamestnavať svoju mysel tým, čo bude. (:

cokoladka898

ozaj este som sa chcela opytat na ten moj dnesny spanok nespanok. myslis ze to mohlo byt aj tym ze som si zabudla dat lieky?berem AD a neuroleptika???

cokoladka898

dakujem ojka. idem dnes vyrazit do auparku a vecer poupratovat a tak. aby som zmenila myslienky nejakym inym smerom. zajtra sa to zacne, ale nechcem teraz na to mysliet. snad mi to ubehne rychlo.len ten strach asi neovladnem, dam si radsej nieco na upokojenie. a vecer diazepam. no uvidim. ale fakt mam strach

ojka

no vidíš, tak sa skus trošku upokojiť, zober si čokoladku a pusti si nejaký dobrý film, alebo vybehni s nejakou spoločnosťou von.Alebo si najdi nejaku inu zabavku. Ja som pre toto lekarov vždy obdivovala, že dokažu pomahať ludom, a pritom to je taká veľká zodpovednosť,čo robia. A ešte ked maju ľudský prístup k pacientom, tak je to super. Pretože ťa neberú len ako pracu, každodennú rutinu ale ako človeka, čo ma aj city. Vážne neboj. Oni sa o teba postaraju.(: