Ovariálna cysta

Príspevok v téme: Ovariálna cysta
Fischerka

Ahojte, lekár mi na sone zistil ovariálnu cystu 9 cm. Dal mi vyvolávakču, lebo som kvôli nej nemala menzes dva mesiace a čakali sme, či praskne. Keďže nepraskla, tak idem na operáciu. Chcem sa spýtať, koľko asi trvá čakanie na operáciu, aká to vlstne je tá ovariálna cysta a ako to všetko vlastne prebieha? ĎAKUJEM

Fischerka

Ďakujem za všetky info, ste fakt super. Dúfam, že to všetko dobre dopadne. Bude to moja prvá operácia a aj prvý pobyt v nemocnici, tak mám z toho trochu stres.

jaLENja

Vypočítajú ti to podľa poslednej menštruácie a ak sa stane, že to dostaneš, presunú ťa... Neboj sa, to nie je problém.. Držím palce.

Fischerka

Ďakujem vám za info. Ešte by som chcela vedieť, ako sa objednáva, keď asi na operácii nemôžem mať menzes, lenže ja som nemala menzes dva mesiace kvôli tej cyste a potom som mala len vďaka vyvolávačke. Tak teraz neviem, či menzes dostanem a ako ma objednajú. A čo keď budem objednaná a dostanem menzes? Mám z toho riadne nervy.

Fischerka

Ja som sa tiež chcela vyhnúť operácii, lenže injekcia mi nezabrala, pila som aj rôzne čaje, či brala vitamíny, lenže za ten jeden mesiac mi narástla o 1 cm. Takže už nechcem všeličo skúšať, chcem to mať von čím skôr.

Lenka77777

ja som tu cystu mala 5x4 cm, podla 2 lekarov nezavisle bola velka. lekarka ma hned chcela poslat na Kramare na operaciu, takze sa vela urcite necaka. nastastie som nesla, mala by som len dorezane bruchu zbytocne

Lenka77777

neblazni. operacia je predsa riziko.
ja som mala podobny problem a cysta mi sama praskla potom ako som bola 10x na akupunkture