Zdvihnime si sebavedomie (dievcata)

Príspevok v téme: Zdvihnime si sebavedomie (dievcata)
JENNYss

-takze mam 15 rokov a doteraz som sa VEEEELMIII trapila (mala som DEPKY) koli tomu ako vyzeram.Ked sa pozriem na net ake pekne dievcata su, tak si poviem, ze nemam sancu u ziadneho chlapca.OPisem sa ok?A RADA BY SOM BOLA AJ JA KEBY STE SA AJ VY OPISALI A S CIM STE SPOKOJNE A NESPOKOJNE.cize som vyssia chudej postavy , vlasy mam otrasne, take zlepene hnusnej \\\"sedej\\\"farby , trapia ma vyrazky a vrty mojej tvare, mam , nizke celo uzke pery nesimetricku tvar celkovo vsetko. A VY???VZAJOMNE KECAJME O TYCH NASICH NEDOSTATKOCH. ALE JA UZ SOM SA ROZHODLA ZE PRIJMEM SAMU SEBA AKU SOM!!!aj ked je to velmi tazke :((

no dobre ...

mna trapi pleť...:/ mam z toho fakt niekedy aj depky,,,nuz ale asi to tak ma byt a nejako sa treba prijat :)

lana334

podla mna kazda zena bez make-pu je nevyrazna.....takze za make-upom sa neskryvame ale robime vyraznejsie...ved kazda ale uplne kazda herecka bez make-upu vyzera diametralne rozdielne oproti tomu ked je nalicena...hlavu hore:)

lettty

no mne o tom hovorte vyzeram otrasne jak by to nestacilo mam velky nos neznasam pohlad do zrkadla ako to mam riesit?

jedna

michaelaaa...lenze nemozes sa cely zivot pred niekym skryvat za make-upom? skor ci neskor ta ten chlap asi uvidi aj bez...cize ono to neni len o tom zovnajsku. Aj ked samozrejme je dobre, ked zeny vedia vyzdvihnut svoje prednosti a zamaskovat chybicky. Ide najmä o uz zmienenu povahu a vyzarovanie osobnosti.

michaelaaa

Ono staci sa dobre namalovat, spravit si pekne vlasy, a nedostatky na tele zakamuflovat vecami...ja to tak robim...bez makeupu som ako strasidlo a ked si vlasy neupravim tak mam ine seno a o postave nehovorim male kozy velke brucho...ale staci si dat push upku a brucho prekrit velkym opaskom a hned som sumernejsia...dat na tvar tapetu vlasy vyzehlit alebo natocit a neverili by ste ako sa daju chlapi oklamat!!! takze babizne nezufajte staci par trikov a aj vy mozete byt kocky!!!verte mi a ani plastiku nepotrebujete!!!!

JENNYss

nikinka, kvalitna kozmetika= draha kozmetika.. nie???a kvalitnu javo svojom okoli nenajdem.. bojim sa zmeny farby vlasov, ako by to vyzeralo, urcite zle, a najviac ma trapi moja pokozka, mam velmi zlu plet. a cierne bodky mam uz pomaly aj na krku :( mate aj vy?

nikinka

A co keby si tak nieco s tym, ze si nestastna spravila? Napriklad farba na vlasy, kvalitnu kozmetiku na tvar, alebo fitnessko:D?!?! Ver mi, s tym sa nezmieris:) Ja som v 15 vyzerala tiez divne. Mala som o 15 kil viac, ziadne prsia, hrozna farba vlasov, no proste katastrofa. Ale mala som ovela viac sebavedomia ako teraz, ked vyzeram ovela lepsie, lebo som schudla, mam peknu farbu vlasov, peknu postavu, tvar...
Nie vzdy je krasa cestou ku sebavedomiu:)

[zruseny1]

no ale takto si sebavedomie nezvysis. zvysi sa ti jedine tak, ked budes sama so sebou spokojna, zmierena...a prosim ta..ved od patnaskty sa najvias krasnie :))) a mozno si iba moc na seba zamerana a ostatni ta tak nevnimaju, hm? :)