velke bolesti pri kvasinkovej infekcii

Príspevok v téme: velke bolesti pri kvasinkovej infekcii
beba

Prosim, poradte mi!!ja uz som uplne zufala!Po dobrati ATB som dostala velmi silnu infekciu, az taku, ze momentalne mam obmedzeny pohyb, posvu mam posiatu trhlinkami a uz ma boli aj okolie konecnika:((lekar mi predpisal vaginalne tbl Clotrimazolum, po prvej aplikacii som sa vsak citila este horsie..Na dovazok mam este chripku komplikovanu teplotami, takze sa mi to vobec nehoji...Prosiiim, skusila som vsetko!!!

syma

máš oslabenú imunitu, mne odporučil lekár wobenzym, ale bol drahý,tak som kúpila ST enzym a ten zabral k tomu môžeš aj čajík z echinacey

beba

Dakujem Maruska, ja som vdacna za akukolvek pomoc, naozaj som uplne mimo z toho, co to ma vsetko znamenat...prvykrat som takymto sposobom odstavena a aj napriek tomu ze som si precitala vsetky ostatne diskusie a vyskusala aj tantum rosa, je mi do placu z toho ze sa to nelepsi...dakujem este raz!

maruska213

beba,ak beries atb tak mozes mat tzv mykozu to mas dobry liek co ti dal lekar pokracuj dalej v liecbe ale skus si uvarit repikovy caj a po vychladnuti si s nim umy rodidla malo by to zmiernit bolest ale tie lieky uzivaj dalej ak ti to neprejde do pondelka chod k lekarovi su aj ine ucinne lieky na tvoj problem nezanedbaj to papa