Opica

Príspevok v téme: Opica
ZuZulla

Ahoite chcela by som sa spýtať čo sa deje s organizmom ked to clovek s alkohol preženie , prečo to sucho v ústach, bolest hlavy a celkova slabosť na druhy den ... a popripade neaku rau ako sa dať co najskordo poriadku .. A chcela by som sa spýtať jako je možne že napr. na chate ludia piju aj tri dni v kuse ked ja by somto už nezvladla , nedokazala by som pit ani dva dni po sebe mam nejaku divnu imunitu abo co?.. bo mne byva s alkoholu vzdy zle a cely den nie ako vsetci ze rano im je zle a potom pohoda ..

alzbee

Ja vzdy ked dojdem domov v trosku opitom stave :D tak moje kroky vedu do kuchyne, kde vypijem aspon liter vody a nahovaram si, ze mi to pomoze :-P a zvacsa aj pomoze:)) taktiez aj to mlieko alebo acidko, ci zakys su v pohode...ale nechapem, preco je moj oragmizmus taky, ze vzdy sa mi chce grcat az na druhy den! :D moj kamos sa vzdy vygrcia (sorry za vyrazy :D ) este ked je opity a na druhy den je fit...no ja vzdy az ked sa zobudim :-/ ale najhorsie je dostat do seba jedlo a potom sa uz da ako-tak fungovat :D

house

Alkohol je jed rozklada sa v peceni jeho odburavanie sprevadza velmi neprijemny pocit.Mne sa osvedcilo po opici mlieko surove co najvacsie mnozstvo (viaze na seba prave tie jedy pri rozklade).
Dalej je potrebne ukludnovat pecen zaludok, pankreas, zlcnik, creva napr.nejakymi sadativami.Po poriadnej stolici sa Vam uvolni napatie v celom organizme.Potom doporucujem mineralky s obsahom horcika .

ele

ta mineralka funguje, ale lepsia je jemne perliva, alebo neperliva. Vyplavi secko zle z tela ven :)
Denz, nuz treba vediet pit :D

jahoda11

ja si dam vždy na opicu bud mlieko alebo acidko...no a dva dni po sebe som zvladla pit len raz a to ked som mala rozlučku zo slobodou.daš si jedneho vyražaka a pokračueš dalej.na chate pijem len prvy den a ostatne dni len pivo :D