Opálenie nastriekaním farby

bibinka

Ahojte, no ja mam s tymto nastrekom velmi zle skusenosti... dala som si ho este stastie, ze dva dni pred svadbou a poviem vam, ze no koniec... nechalo mi to flaky po tvari... a v okoli podpazusia.. a to čo som za to vyhodila... to som radšej mohla chodit tyzden do solarka a bol by efekt lepši..

spiritka

Multivitamín, multiminerál so zvýšeným obsahom beta-karoténu ( zlepšuje kvalitu a vzhľad pokožky - jemné oranžovohnedé sfarbenie), spolu s celým komplexom rastlinných výťažkov. Zásielkový a internetový predaj priamo od výrobcu: až o 40% nižšie ceny ako u prípravkov rovnakej kvality. Viac informácií na www.hotelspirit.sk, t.c.: 02/54 777 561

kambotattoo

KAMBO Tattoo – Piercing najlacnejšie tetovanie a piercing v BA
Internetový obchod. Predaj tattoo a piercing potrieb a šperkov.
www.kambo-tattoo.szm.sk

romy

Ahojte, citala som prispevky a chcela by som nieco dodat, mam s tym velmi dobre skusenosti.Je to naozaj vyborna vec ako na svadbu,ples... ale vydrzi to maximalne 3-5dni, viac nie, ale pravda je, ze je to prirodzene nie su ziadne flaky.A este je velmi dobre nastriekat na dvakrat, doda to krasny nadych a farbu. A este co sa tyka sprchovanie je podla toho ako tmava chces byt mozes sa osprchovat po 4,6,8 a viac hodinach.Ale kazde studio to ma inak a hlavne co sa tyka dlzky zhnednutia.