Dávkovanie Wild yam?

Príspevok v téme: Dávkovanie Wild yam?
mariaXB

Dobry den. Dosla zasielka Wild yam od firmy Starlife. Ako to mam davkovat? Pytam sa preto, lebo ste tu spominali 2x1 denne, ale tam je napisane, ze 1x denne a ze "vyvarujte sa vyssiemu davkovaniu." Dakujem za radu. Moj problem - vyse roka nemam menzes po vysadeni HAK a momentalne sa mi "vyhrazaju" nasadenim duphastonu. Dakujem!

skaredaplet

jankaaaaaaaa

myslela som si že ano..lebo vždy som mala krasnu plet a zhovadila sa mi do dvoch tyždnov po vysadeni..myslela somsi že hormony zblbli a aj zostali zblbnute

skaredaplet

mala by som otázku..brala som HAK a nikdy som nemala vyrazky ani pred nou brala som cca 2roky...po vysadení sa mizhorsila plet iba na cele(už rok neberiem a stale mam skarede celo)...ale s cyklom nemam velke problemy...oplati sa ten yam kupovat kvoli pleti?(ano ano už som skusala rozne ine cesty)

flaj

a to si kde prisla k tym nezmyslom, ze odpali stitnu zlazu,
a vobec nie je pravda, ze obsahuje prirodne estrogeny, nezavadzaj, lepsie si nastuduj o wild yam

kkkkk5

Wild Yam obsahuje prírodné estrogény,ktoré majú pozitívny vplyv na upravenie hormonálnej hladiny u žien ale zároveň dlhodobým braním odpalujú štítnu žlazu.To máš ako so sójovým mliekom,kde sa dokázala priama súvislosť,že ľudia mali ochorenia štítnej žlazy pri dlhodobom pití tohto mlieka lebo obsahoval veľa izoflavonoidov a prírodných estrogénov.takže hneď po úprave cyklu by som Wild Yam vysadil a s dávkovaním taktiež opatrne kvôli štítnej žľaze.

luciaaaaaa

Ahojte,vysadila som antiku pred vyše mesiacom,chcem začať s yamom,je tu niekto kto to vie zohnať lacnejšie,na nete sú šialené ceny.Prípadne aj dong quai a saw palmetto.Ďakujem
lulina19@centrum.sk

Sex Godess

Kupila som si tabletky Wild Yam. Bolo napisane brat 2x 1-2 tabletky denne, takze som brala 2x 2.

Zacala som mat problem pravdepodobne so stitnou zlazou, citim sa akoby ma skrtili, picha ma v krku. Vo vlaku mi bolo na odpadnutie, v praci tiez. Neviem, ci je to tymto alebo niecim inym. Vy si co myslite? Tiez som vysadila HAK po dlhom case.

mariaXB

pravdaze,pan RNG.vsak ja viem,ze to bola nahoda,ze som sa neodvodnila z toho,ale ma to potesilo.vsak ja sa pravidelne zavodnujem a odvodnujem.
2 mesiace?? to tak rychlo ten yam ucinkuje? na bylinku je to potom poriadne rychlo. ja pockam hocikolko, vsak ked sa drzim uz 14 mesiacov. nejako sa tomu duphastonu vyhnem. len keby som vedela, ci sa dam do poriadku,alebo nie.
kvietok a Ty mas ake problemy?

RNG

maria XB, neocakavaj okamzite "zazraky", uprava hormonov moze trvat niekedy aj 2 mesiace.
Stastne to pocitia hned v prvy den, ale na to sa neda spoliehat.
Trpezlivost.

kvietok13

Kedy mozno ocakavat nejake pozitivne ucinky yamu? - upravenie hormonalnej hladiny?
Co sa stane ked sa prestane brat, opat sa to vrati do starych kolaji??