Niekto mladý s vysokým krvným tlakom....

ujnnju

krasska tak to je dobre, že už si v poriadku
a nato, že máš vysoký tlak si prišla sama, domácim meraním??
a tlak si mala každý deň predtým vysoký?

inak denz..rodičia to vedia, ale nechce nás zasran** počúvať
a najhoršie je, že si tlak nemeria nai každý deň, aby sme vedeli, či ho má stále tak vysoký
teraz je aj riadne nachladený

kraaska

asi po troch tyzdnoch som sla k dokimu,aj u neho som mala 160/100,potom mi zobrali krv a tak,a zaverz nel ze je vsetko ok,len ta moja psychika sa sere ...zacala som brat Coronal,tritace-to je na tlak a ochrana pred porazkou a infarktom,a teraz uz beriem len polku coronalu,asi treti mesiac a uz je to ok :)aj ten vitamin omega 3,beriem..neni to sranda v takom mladom veku a mat taky tlak,presvedcte ho aby sa liecil!!drzim palceky..teraz mam tlak 110/70

Denz

ujnju- pocuj...povedz bratovi,ze ho mas rad a nechces ho o par rokov nemat....tak nech to zacne riesit a nehra sa na pokakaneho.
Ja fakt nechapem taky pristup k vlastnemu zdraviu!

ujnnju

ahojček kraska, áno meria si ho doma, ale ani doma si ho nechce zmerať, len dnes som si všimla ako si dal magnezium..tak som pozrela na tlakomer, a videla som, aký ho má vysoký
ty si ten tlak mala dlho vyšší, pokiaľ si šla k lekárovi?
a čo ti povedal? že z čoho ho máš vysoký? teraz užívaš teda lieky, hej??a tlak máš už ok??
inak ďakujem že si sa ozvala

kraaska

ahoj,aj ja mam 22 rokov,a tiez mam vysoky tlak,vlastne teraz uz je to dobre,lebo sa uz liecim,Aj ja som mavala okolo 150/110.aj tvoj brat by sa mal ist liecit,ak to mava pravidelne,nech zacne brat aspon vitaminy Omega 3,a nech papá aj cesnak. a kde si ho meria,doma?