Telo sa mi zbláznilo.. problem za problemom.. najnovšie priberáme

Príspevok v téme: Telo sa mi zbláznilo.. problem za problemom.. najnovšie priberáme
noonaa

Ahojte, nie som zo zien,ktore sleduju na sebe kazde kilo... nemala som problem s vahou, som skor stihlejsi typ, ide mi vsak o to, ze kazdy den mam vahu vyssiu o 400 g, musim to sledovat z toho dovodu, ze mi nasli na vajecniku cystu, ktora ovplyvnuje zrejme zadrziavanie vody v tele, velmi mi narastli prsia, cela som ubolena, nejaka nespokojna a citim sa zle.... neviem si vsak vysvetlit to priberanie, kedze pravidelne cvicim, stravujem sa velmi striedmo, teraz aj menej,ako mam tieto problemy.... nic som nezmenila vo svojej zivotosprave... a deje sa toot,moze mat ta cysta taky velky vplyv na to? alebo preco priberam, len tak, z nicoho nic ???uz nicomu nechapem

wikush

cysty, kde ti nasli tie dve cysty? a ako to ze ti praskli? ja mam okrem toho "nerozumneho priberania" aj mnozstvo inych problemov uz dlhu dobu, cez traviace problemy, gynekologicke, vypadavanie vlasov, plet a vsetko to spolu suvisi.. na ultrazvuk som mala chodit kazdy pol rok, bola som dvakrat, na druhy raz mi povedali ze cysta trochu narastla, to bolo asi pred rokom a pol a odvtedy som nebola.. brala som enzymy, jod na cysty a inac sa detoxikovala, co ale nezabralo na ziadne moje problemy a cystu si stale viem nahmatat, tiez som brala homeopatika zo zaciatku, na predpis, ale tym velmi neverim.. uz v detstve, ako sedemrocnej, mi museli cystu vyoperovat spod kolena, lebo sa rychlo zvacsovala.. nechcem si to dat vyrezat, ale bojim sa, aby sa to nezvrhlo do rakoviny alebo niecoho a lekarom neverim, ti mi to len stlacali a cakali ci sa samo rozplynie alebo narastie..

noonaa

dakujem za prispevky, cize.... zhodneme sa na tom, ze mozu mat tie cysty velky vplyv na to priberanie? ja mam pocit, ako tehotna... zrejem tym, ze tlacia na ten vajecnik on produkuje hormony tak, z ema to takto vyradilo... od rana do obed aje mi strasne , potom lepsie a zas vecer som uplna cintlavka... drzte sa zeny, nech ste zdrave a dakujem

cysty

mne pred 3 rokmi nasli hned 2 cysty. vysadila som lieky po rokoch, nech si precistim organizmus. vsetko sa mi v tele pokazilo. mala som nalady, pribrala som, zhorsila sa mi plet, bolesti zaludka len tak znicoho nic, vlasy mi zacali vypadavat. no proste hroza. dopovala som sa vitaminom, aloe vera, detoxikacne kury, homeopatika, este aj probiotika. v 25 rokoch som mala plet ako pubertacka. hotova som bola. A zistili mi nakoniec tie cysty. takze bud laparoskopia, ale pocakj ci ti prasknu. mne praskli a skoncila som v nemocnici s kravacanim do brusnej dutiny. tak si prosim davaj pozor...

wikush

ja mam cystu v prsniku.. priberam bezdovodne a hlavne nerovnomerne! kiezby na prsiach, ale prsia skoro ani nemam, rebra mi trcia vo vystrihu a pritom stale priberam len na nohach.. moze to mat suvis s cystou, ale aj tak nemyslim, ze cysta je za to zodpovedna, skor je vysledkom dlhodobeho posobenia tohto mojho nespravneho fungovania

noonaa

ahoj, dakuejm ti za prispevok, trosk ama to ukludnilo...coze myslis, ze cele to opuchanie a priberanie , resp.nalievanie vodou ma na svedomi ta cysta? vravim, ze nie som typ, co striehen kazd ekilo, ale je mi neprijemne z toho... sladkosti som uplne vylucila,ak neratam cukor do kavy :) a ano, stopem sa zeleninou a vlemi lahsko jem, preto is myslim, ze som nemohla pribrat normalne... nasli mi 1 cystu, a ze po menzese, co my byt o 2 tyzdne sa to nejak vykrystalyzuje, co s tym... tak snad to bude pravda...nechcem sa stopat velmi liekmi, skusam len caje na odvodnovanie, resp,aby to nezadrziavalo vodu v tele,ale nejak nepomaha... dufam, ze s coskoro uzdravis aj ty

mariaXB

ahoj! o nezavidim Ti, ale plne Ta chapem. ja bojujem s niecim podobnym. a tych cyst mas viac, alebo len jednu? ja som mala polycysticke vajecniky /teraz cysty zmizli/. menzes nemam uz vyse roka. ani nechci vediet,ake stavy mam niekedy.aj teraz mam na sebe o 6 kilo viac ako pred dvoma mesiacmi napriklad!3 kilo za tyzden hore.je to hroza.nic sa neboj, odidu problemy s cystou, odide aj toto.ja viem,ze mne by pomohlo, keby som dostala menzes.ale aj ked Ti tak rapidne ide hore vaha, tak nehladuj. z vlastnej skusenosti viem, ze to absolutne nepomaha a v pri tychto stavoch opuchnes tak ci tak.ale nepapaj sladkosti v tychto dnoch,to ako-tak pomaha.a celkovo aj menej sacharidov si davaj.zeleninku,trocha ovocia,nejake jogurtiky,tvaroh,biele masko a tak.to je taka zlata stredna cesta,ako neopuchat az tak velmi,ale a zaroven dat telu dostatok zivin,kedze ich potrebuje,aby sa vysporiadal so svojim problemom.myslim,ze ked mas jednu cystu a inak fungujes ako treba,tak si na tom podstatne lepsie nez ja.skus k tomu aj nejake prirodne preparaty.ja idem teraz skusit ten yam,o ktorom aj tuto pisali.

noonaa

citala som to, snad to moze byt aj tym.... no neviem, citim sa zle, ide to dost na psychiku....tak dufma, ze je to len tym a rychlo sa to vstrebe

jajka001_

nie ze by som o tom nieco vedela ale pred par dnami tu pisalo jedno dievca ze jej z nicoho nic rastu prsia, aj trochu pribrala, potom viac a tiez nerozumela preco, potom sla k lekarovi, nasli jej cystu a vraj to posobi na to priberanie. skus si najst tu temu