Nechut do (zo) života . ... .. :((

Príspevok v téme: Nechut do (zo) života . ... .. :((
sasa987456

Som mlade obycajne dievca konciace strednu skolu . V poslednej dobe sa vsak necitim dobre..Netusim co to so mnou je. Rozisiel sa so mnou priatel ja neviem ci je to kvoli tomu .. alebo .. Viem ze bude lepsi , teda dufam, ved viete sklamanie v laske zazil asi kazdy. Neskutocne ma vsak zoziera to , ked vidim aky je s novou stastny.A tiez ta chyba, ked som mu sama navrhla aby sme boli LEN kamosi . Vtedy som to tak chcela, no zistila som ze teraz uz nie .No uz bolo neskoro ..... Najradsej by som mu napisala ako ho stale MILUJEM !!! Ked idem vecer spat stava sa mi ze placem ... Placem do vankusa , kym od unavi nezaspim . Ale ked spim , vtedy mi je dobre , pretoze vtedy ma nic netrapi . Nebavi ma skola VOBEC ma nebavi . Kazde rano vstavat a ist tam kde si s nikym nemam co povedat .. Kde je len falos a pretvarky .. Neviem kam pojdem na VS . Tam kam chcem ist ja mam minimalne sance.... Skutocne nic nic ma nebavi vsetko robim automaticky ako robot. Potrebovala by som nieco na co by som sa tesila z coho by som mala radost co by ma den co den naplnalo .. A vadi mi aj to ze je teraz jesen , stale je tma , zamracene a zima.. Nikdy som to tak nepocitovala ako tento rok .. Neviem co mi je . Som uuuplne bez nalady den co den !!! A pri tom som zdrava, mam dve ruky dve nohy, mam kde byvat , mam co jest .. mala by som sa mat fajn nie?? A predsa to tak nie je .. ....

darika

Na jesen mame vsetci tak trochu kolisave nalady.jesen je nachylna na depresie.A zvlast,ked sme nestastni v laske.Ja som nikdy jesen nemala rada.Ale ked som mala nahodou v ten cas pekne dni,tak som ju milovala.Proste prechadzas obdobim,ktore tiez prejde.Kazde rano,ked sa zobudis,bude vzdialenejsie od tvojho trapenia a mozno uz v zime alebo na jar tu uz budes pisat,ako si zamilovana a tvoj ex ta chce nazad.Praj mu stastie a bude dopriate aj tebe.