"neplatny" isic??!!!

Príspevok v téme: "neplatny" isic??!!!
nahnevanastu

ahojte, studujem v CR prvy rok, a predvcerom som sa rozhodla prist domov (kosice). cestovala som najprv do BA za sestrou,a ked som si v BA chcela kupit studentsky listok, bola som vyzvana aby som sa preukazala isicom, tak som im ukazala isic, a na to som dostala odpoved" lutujem, ale musite si kupit plny listok". to som ostala zarazena, lebo na sr je predsa na zeleznice zlava na isic, no od tety za okienkom som dostala len odpoved: "ale u nas cesky isic neplati" to bola som meirne vyvedene, lebo ved isic je medzinarodna karta ktora plati v 126tich krajinach, tak akoze "cesky" isic a "slovensky" isic, no lenze nic poriadne soms a nedozvedela, a stale do okoloa mi ta teta za okienkom mlela o tom, ze na SR plati len "slovensky" isic, a ziaden iny.... ako nerozumiem tomu, je to normalne???

levicaaaaa

bohužiaľ je to tak :((

Ja ale tiež nechápem prečo sa ISIC-y rozdeľujú na "slovenské" a tie Ďalšie... ak som študent, tak som študent a bez debaty... no tak to nefunguje, bohužiaľ :((

je to hrozné...

happi:-)

je to uplne normalne, si studentkou v CR a nie na SR, myslis, ze si na ISIC mozes kupit zlavneny listok do Rakuska, Nemecka, Francuzka....atd atd? Precitaj si podmienky na priznanie zlavy

www.slovakrail.sk