Babský pohľad na oblečky a uniformy

lola03

Kabo:)
no ja neviem spomenula som skutocneho policajta... uz sa mi zo parkrat stalo ze som za preslap nedostala pokutu ale len pekne slova...dokonca aj to ze som vystupila z auta a s policajtom som kecala cez pol hodinku...a ako policajne uniformy fakt ze respect to v tom kazdy chalan vyzera neskutocne ...
tak taka nocna sluzbicka policajta tak pol hodinku pred skoncenim, moj preslap, par krasnych usmevov a po skonceni uz som cela jeho za ten priestupok...(tym nemyslim ze by som tak chcela "zaplatit" to vobec nie, len tak ze by to bolo dost na rychlo, dost vzrusujuce)
teraz ma tu ale asi seci zozeru

Kabo

lola03 - Také veci sú veľmi pekné, strasne sa mi páčia aj také plavky, ale s kombináciou s hrádkami to nemá chybu. Ako by si chcela chcela hrať, ako by si si to predstavovala?

lola03

ja som videla teraz pekny kostymcek, posledny kus to bol, malo to strich ako teraz tie cele moderne plavky, korzet, cez brusko taky siroky pas, chrbat holy a odtial taka sukienka.... bolo to nieco medzi skolackou a servirkou :) pekne ozaj...
ale viac by ma vzrusovalo keby ma tak balil policajt, v skutocnej uniforme, to je na zozratie, potom by som sa s nim mohla zahrat na neposlusnu skolacku ... mnam

Kabo

Deee - No to chápem, normálne mu trochu závidím, tak skús poslať aspoň nejaký link z kade si to chceš objednať prípadne len tú uniformu :)

Deee

Kabo fotocky asi nebudem rozsirovat, moj manzel je sice chapavy, ale toto by asi nepredychal...dam vsak vediet, ci ma rad aj letusky :-)

Deee

no mne sa paci taka letuska, videla som krasny kostymcek, o ktorom "tajne" snivam...tak si ho mozno doprajem na Vianoce...