co si chlapi o sebe myslia???

Príspevok v téme: co si chlapi o sebe myslia???
anti_chlapi

ja uz vobec nerozumiem chlapom.co si o sebe myslia? moj tzv. frajer mi vyykrikuje ze chodim von bez neho,ze boh vie co robim a podobne.minuly tyzden som sla na kamaratovu oslavu a bolo tam par cudzincov,ktory mali koncert v nasom meste.alkohol nie je vyhovorka,ale vyrazne dopomohol k tomu ze sme sa s jednym z nich pobozkali.moj partner alebo byvaly partner to zistil skor nez som vobec dosla domov a zacal mi vykrikovat ze to si nemyslel a podobne.ako brala by som jeho zlost... ale najvtipnejsie na tom je,ze on este stale zije so svojou ex.cize je ten posledny kto mi ma co vycitat.aj to ze som to s nasim "vztahom" sekla.kurna to vsetci chlapi su taki?? co robia oni,to je vsetko dokonale a spravne.nikdy nerobia chybu.ale co spravi zenska,to je odsudenia hodne?! on si moze zit s byvalou a ja nemozem ist von s kym chcem kedy chcem lebo uz je bordel??fajn mozno ten bozk padnut nemal.ale nech sa mi on nesnazi nahovorit ze ked so svojou ex zije ta ze oni si bozk nedali.nemam slov.ked tymto niekoho otravujem,tak sa ospravedlnujem.len som chcela vediet ci to len tento jeden je taky blby,alebo vsetci

Strejdo

Zase nemusi byt pravidlo, ze ked byva s ex, tak musia nieco spolu aj robit. Mal som priatelku, u ktorej byval expriatel, bolo to z financnych dovodov. Samozrejme, ze obavy tam boli, ale iba zo zaciatku.
Ze on je ten posledny, kto ti moze vycitat, iba preto, ze byva s ex???? To je iba tvoje ospravedlnenie, ale neopodstatnene.
"Len som chcela vediet ci to len tento jeden je taky blby,alebo vsetci"-si extremistka??? bud vsetko alebo nic (vsetci, alebo jeden)? Iba hlupe nevyzrete ziena moze nieco take vypustit z ust. Sorry.

darika

ty mas v tom sama zmatok,pretoze si to ty sama napisala,ze tvoj tzv. frajer...Takze ked ti tu niekto napise pravdu,ze ani ty nie si nevinna,nemusis ho hned zapierat.
Ak teda spolu ste,nie je normalne mat vztah a zit s byvalym.Nech je akykolvek dovod,ale normalne to nie je.Treba si stanovit pravidla,a tie dodrziavat.Ale vam to takto asi vyhovuje.

pauli 73

anti-chlapi, môj názor je,že ak si si začala s chlapom o ktorom si vedela, že žije s ex tak ti to zrejme nevadilo a on si myslel to isté...a vieš ako sa hovorí zlodek kričí chytte zlodeja a to u vás platí na obidvoch...ale ako čítam tak si už v pohode :)))

Fallo

Vies...ako sa hovorí-vrana k vrane sada .
Ak mas mozog,tak sa nenalepis na takeho,ale hladas partnera,ktory ti sadne aj po mentalnej stranke.
A je taky typ zien,ktore si najdu stale to najhorsie co moze byt a plati to aj naopak.

slobodna

No keď si nájdeš hen také hovädo tak sa nečuduj. Ja by som ho nenazývala chlapom :-) Mimochodom taká oprava, ak spávaš s chlapom, ktorý už má aspoň jednu ženskú, tak s ním nechodíš, ale iba spávaš a nie je to tvoj frajer či partner ale milenec a ty si iba milenka. To by si mal uvedomiť aj on a nerobiť si na teba prehnané nároky, ak chce mať na teba nároky, musí prestať byť sraľo a učiniť nejaké rozhodnutie- to jest, povýšiť ťa z milenky na partnerku. Inak na teba nárok nemá. Samozrejme pokiaľ ty chceš žiť free, tak si nehľadaj partnera :-) Neviem ako iným ženám, ale mne stačí jeden milenec, asi preto, že dávam prednosť kvalite pred kvantitou a trošku rozmýšľam pri jeho výbere.
Nie sú všetci chlapi takí, lenže ako inak, je to tvoja vina. Si si takého našla a poriadne si ani nevedela čo si si našla, tak teraz sa nesťažuj.

anti_chlapi

no moment.. nebranim sa.a k bozku medzi nimi doslo priamo pred partiou kym ja som bola v cesku na navsteve.preto som to sekla.uplne som mu prestala verit.preto mu ani neverim ze za zavretmi dverami sa nic nedeje.my spolu nie sme.len on si mysli ze je vsetko okej jak ma byt.a neda pokoj