nymfomania

Príspevok v téme: nymfomania
termo

Zdravim,
mam 20 rokov a v poslednom case (rok a pol dozadu) "trpim" neustalou akutnou chutou na sex. Za ten posledny rok a pol som vymenila mnoho partnerov no samozrejme ziaden vztah mi dlho nevydrzal, pretoze s mojou hypersexualitou suvisi aj moja promiskuita. Mam pocit ze sa to stale zhorsuje a intenzita striedania partnerov sa zvysuje, za posledny tyzden som spala so styrmi roznymi muzmi (ochranu pouzivam). Ked sa mi nejaky muz paci, nemyslim na to, ako by som s nim flirtovala, ale rovno na to, ako si to spolu rozdavame v posteli. Sex mi po rozume beha naozaj casto, niekedy sa nedokazem sustredit na inu pracu. Ked som niekedy niekde vonku, mam problem sa udrzat a kazdy prijatelnejsi chlap je pre mna objekt. Masturbujem casto, niekedy aj kazdy den no sexu s muzom sa to nevyrovna. Masturbujem uz od 13 rokov. Ked si tieto vsetky veci dam dohromady, znie to ako nymfomania, no citala som, ze nymfoamania je psychicka porucha, choroba. Oznacuje sa za nu az ten stav, kedy svoju chut na sex neviem udrzat a ombedzujem alebo skodim svojim spravanim aj okoliu. Som nymfomanka, alebo je to len neobvykla enormna a permanentna chut na sex - tj. ziadna psych. porucha? dakujem za odpovede, napiste mi aspon co si o tom myslite a ci poznate v okoli nejaku podobnu zenu s podobnym "problemom"

aluska

ked ti niekto nieco povie na rovinu, tak je obmedzeny?ty len nevies prijat kritiku, to je vsetko..ani nie ze kritiku, ale pravdu

aluska

a v com som obmedzena?ze neuznavam ked si to baba rozdava s kazdym....to iste si myslim aj o chlapoch..a co?urcite je to lepsie ako keby som podporovala myslienku, ze je super vyspat sa s polkou mesta a tesit sa z toho a este sa tym aj vsade chvalit...

lucy2201

ešte by som pochopila že baba ma normalny vztah a popri tom ma milenca ale troch za jeden den to je trošku vela,trapne a nezodpovedne...asi už nevie ta baba čo ma od radosti robit...

aluska

adamkrt suhlasim

lola chval sa ze si ku.va a ze za den mas troch,..este si zacni za to pytat peniaze...
vela ludi ma rado sex, aj ja ho mam..ale s jednym priatelom a nie s celym mestom...tak neviem preco ma urazas ...radsej sa zamysli nad sebou

AdamKrt

lola03:

ze Ta bavi sex, este nemusi znamenat, ze budes sulozit pocas dna s troma roznymi chlapmi.

Takychto ludi by mali zatvarat za verejne ohrozovanie...

To mas problem sexovat len s jednym partnerom a musis sa spravat ako handra, co vymetie kazdy kut ?

Este sa tym aj chval...

lola03

termo nic si z toho nerob, ja som tiez takto striedala chalanov, no a mala som chut na sex no a co ...
neskor som si nasla chalana na vztah a je mi s nim fajn ... proste ma to jeden cas prestalo bavit
niekedy som isla za jeden den s dvomi chalanmi, a v noci som isla este pozriet kamarata do prace ... nas bavi sex no a co...
aluska ty sa spamataj ty frigidna krava, sa kukni s akymi kurvami chodis ty...