Žalúdočné problémy-Helicobakter pilori

babenka

samko,ja uz viem od vcera,ze ho mam.dole som to napisala,dnes mi dala atb. ale chcem si este niecim pomôct,ak existuje nieco proti HP.preto sa pytam.

samko

neboj sa GFS vyšetrenia, neliečený HP môže po čase vyvolať rakovinu žalúdka, alebo dvanástniku. Od polnoci nič neješ, nepiješ, nefajčíš, žiadne cukríky ani žuvačka. Mne to robili už asi 10 x a som tu. Ak sa toho veľmi bojíš, v lekárni majú aj test na helikobaktera - /HP/ a stojí cca do 400 korún.

babenka

ivka,ved to napis tu. propolis,cesnak....vyrobky z firiem nechcem. tak ak mas nieco naozaj prirodne,napis a ak ma to zaujme,tak sa ti ozvem a objednam si potom.

Ivka 1

Na helikobaktera by som použila prírodné
antibiotika. Poriešiš helikobaktéra /možno/ a vyskočí kandidóza,kvasinky.

babenka

predpisala mi na toho helicob.tieto lieky:
clarithromycin-ratiopharm 500
amoxihexal 1000
oprazole
tie tri lieky,pretoze mam este nejaku inu bakt.(moc) a vraj sa poliecia spolocne aj s helic. dietu nespomla,ale ak viete,comu by som sa mala vyhybat,tak poradte,pls.

babenka

ethelka,uz som ti napisala na nejaku inu temu,co tu bola posunuta o hicobakt.takze tam sa dozvies,ze najskor 3-kombi bez gastroskopie. potom uvidim. ani tie vredy nebudem mat zistene,ci su alebo nie. ani by som sa necudovala, keby boli, lebo bolesti zaludka zacali cca pred 5 rokmi!