Pohlavna choroba, ci bezna vec?

Príspevok v téme: Pohlavna choroba, ci bezna vec?
wogo

Mam uz dlho (2,5roka) priatelku ...vzdy sme to robili s ochranou.. pred 1,5 rokom sla na dovolenku a vtedy som ju podviedol bez ochrany. Den potom som mal na zaludi vyhadzane vyrazky a strasne to svrbelo-asi za tyzden to zmizlo. S priatelkou som to zacal robit bez ochrany asi pred 2 mesiacmi a taktiez po prvom raze som sa "tam" vyhadzal ale len tak mierne. Moze to byt z hygieny alebo skratka z toho, ze zenske PH v posve je ine ako muzske a navzajom reaguju? Bojim sa, ze ta, s ktorou som dievca podviedol mala nejaku chorobu (kvapavku alebo tak) a ked pojdem urologovy (co som mal ist hned, len som sa bal pripustit problem) mi to NAOZAJ zisti a kedze sme boli s dievcatom navzajom svoji prvy, hned by vedela, ze som ju podviedol a to nechcem (ale je jasne,ze ak nieco doktor najde,hned jej to poviem)
PS: po tej trapnej skusenosti z podvadzania, som to uz nikdy neskusil a ani nechcem...chcem len ju a na cely zivot-tak sa prosim zenske polovicky nevyjadrujte k tomuto.

ethel

wogo,v živote sa stáva všeličo a preto nikdy nehovorme nikdy.Lina-neodsudzuj,keď ešte nevieš čo sa stane tebe.Možno ťa raz niekto tak zmotá,že nepochopíš...Wogo,asi si zdravý,lebo by sa ti to neprejavovalo len po sexe.Slusny_muž dobre poradil.

wogo

lina: preto som pisal aby si sa ktomu nevyjadrovala, lebo to nechapes - ako iste nevies -zakazane ovocie najviac chuti - skusil som - obanoval som a uz to nespravim - ci si myslis, ze je lepsie, keby som ju podvadzal vo vztahu a az tam nato dosiel, ze mi na nej nezalezi ? pokial sa otom nedozvie, je to lepsie nechat tak - vycitiek som mal aj tak za 3, tak naco este ju trapit s mojou chybou ... a teraz - ak dovolis- bud sa vyjadri k teme alebo nepis.

slusny_muz

No nech Ti je odpustene. Myslim, ze 1.5 roka je dost na to aby sa prejavili nejake priznaky. Ide len o reakciu, mozno nedostatocnu hygienu, alergiu, skus zajst k urologovi...