Moje prsia- ako dve vemena :(

Príspevok v téme: Moje prsia- ako dve vemena :(
nadiat

Mam 19 rokov a strasne sa trapim, moje prsia totiz vyzeraju presne ako "kravske vemena". Su to D-cka a su totalne ovisnute.. z boku vobec nie su vidiet pekne prsia, len take dve velke naplnene placky.. Je to strasne deprimujuce, tak zle sa citim. A pritom som pekna baba, chuda, tak preco mam take otrasne prsia? Mam len 19, rave teraz by som mala byt najkrajsia a ja mam prsia ako po 5 odkojenych detoch v 50-tke.. Na plastiku zatial nemam, tak co s tym? Ako sa mam naucit mat rada take skarede prsia? Ved to sa ani neda, su hnusne :(

eriika

babeny úplne vás chápem, ja som s týmto istým problémom bojovala sama v sebe celý život, až raz,,, som dosiahla maximum svojej hmotnosti čo sa odrazilo aj na mojich, už aj tak dosť veľkých, prsiach a mala som z toho nenormálne depky. Videla som iba to, že všetci mi na ne čumia a sem tam sa pritrafila aj poznámočka toho typu, že ty máš teda riadne a pod.,,, bola som z toho brutalne zúfala a ked som začala cvičiť a pomaly chudnúť, tak chudli aj prsia, čo samozrejme nebolo bohvie čo, keďže koža sa už na svoje miesto späť nezmenší, takže začali k tomu aj ovísať. Mám 27, ešte detúrence žiadne a prsia, akoby som ich mala aspon 3. No a tak nejak ani neviem ako som si povedal a že to prestávam riešiť a budem robiť veci tak aby som sa ja dobre cítila a bola sama sebou. A jeden krásny deň som stretla svojho priatela, začali sme spolu chodiť a strašne sa ľúbime. Ked malo dôjsť k sexu, tak som sa neskutočne bála a hanbila, musela byť v izbe tma, lebo ani za nič som nechcela aby videl moje prsia, lebo by (ako som si myslela) prestal mať chuť. No čo sa ozaj stalo?? == proste ich miluje a nechce ich o nič menšie ani pevnejšie a stále ma podporuje, že ma lubi takú aká som a prsíčka ho neskutočne vzrušujú. A to mi raz povedal, že sa mu pred tým veľké moc nepáčili ale tie moje sú úplne nádherné. Takže som sa tým už úplne prestala trápiť. aj ked si o vzhlade mojich prsníkov myslím svoje a vidím ako vyzerajú, ale ked ich on miluje nie je čo riešiť. Držím palce aby ste našli takých skvelých mužov ako ja aby vás milovali so všetkými chybami.

alzbee

Sorry, za tak dlhy prispevok, ale ja sa vzdy tak rozkecam o tych mojich prsiach, ked stretnem babu s podobnym osudom:))

alzbee

Zalezi to od mojej nalady:)) tak ti poviem, ze nebol by den, co by som na ne nepozrela, ked sa vyzleciem a aspon trosku si nepovzdychla...ale obcas, ked mam fakt blbu naladu, tak prsia mi na nej este viac pridaju...naposledy som na ne strasne nadavala, ked som si v lete kupovala plavky...snazim sa v nich ale vidiet pozitivum a byt celkovo so sebou spokojna, pretoze (myslim si, ze) chalani maju radi baby sebavedome a spokojne samy so sebou. A o to sa snazim-vyzarovat spokojnost..hlavne, ked mam na sebe obtiahnute veci alebo vystrih, tak vtedy mi sebavedomie vcelku stupa :-P raz sa mi stalo, ze na disko prisiel za mnou chalan a spytal sa ma, ci su moje prsia prave :D :D tak som mu povedala, ze ano su prave, i ked jedno z nich je lave :-P teraz momentalne som bez partnera a tiez premyslam, ze ake to bude, keby ma nejaky novy priatel videl nahu..lebo s podprsenkou by som sa mu zrejme lubila, ale horsie by to uz bolo bez nej..ale tak keby ma opustil kvoli mojim prsiam, tak by mi zato naozaj nestal. Ved o com by to bolo, keby som ja opustila nejakeho chlapa kvoli tomu, ze by sa mi nepacili jeho semenniky alebo penis? :D :D ale presne, ako ty pises-aj mne kamosky vravia, ze ci by som im kusok z mojich prs nedala:)), ale ony nevidia to (v podstate) trapenie s nimi...naozaj by som sa potesila, keby boli pevnejsie, ale ked su uz raz mojou sucastou, tak sa snazim brat ich take, ake su...a hlavne, nech su zdrave:))

nadiat

alzbee paci sa mi ako to beries s humorom (: snad aj ja to tak budem raz brat, ze ved nic sa nedeje .. pacit sa mi nebudu nikdy, ale tak aspon nech koly nim nemam zlu naladu, lebo niekedy ani nemam chut ist z domu ked na ne pomyslim.. A ty si to vzdy brala s takou lahkostou, alebo si sa tiez trapila a nejako to v sebe potlacila?

alzbee

nadiat: presne poznam ten pocit, ze lahnem si na chrbat bez podprdy a ostanem akoby plocha, pretoze prsia sa rozleju do stran :D :D lahnem si nabok a ony sa zleju dokopy-akoby v jedno :D ja mam tiez prsia take vacsie trojky a fakt chapem, ako sa citis..ked chcem ist von, tak bez podprdy ani na krok:))..velke prsia=viac zlaznate=menej pevne

nadiat

bingham dufam (: zatial co som mala priatela, pacila som sa mu, len som si nebola ista, ci to nie je tak, ze mi len nechce povedat pravdu..a mozno si sama nahovaram hluposti v hlave.. no verim ze sa s nimi este zmierim, alebo teda nasetrim na spevnenie pri najhorsiom..

nadiat

alfaalfa dakujem za povzbudive slova.. dufam, ze to tak bude, ze ten kto ma bude milovat, bude mat na mne rad aj moje prsia.. len skoda, ze sa nemozem citit dobre aj sama pre seba :( uz dlho sa snazim nevsimat si to, alebo sa tym netrapit, ale vzdy pride chvylka kedy sa mi to vrati..napr. ked sa vidim v zrkadle, alebo ked si lahnem a citim ako sa mi rozleteli.. ale snad casom a vekom sa na to budem pozerat inak..

bingham

Nadia: este raz, vobec to nie je take ako pises.... a tak ako pise alfaalfa tvoj priatel ta bude milovat..... a tvoje kozicky budu prenho tie najsexy... :)))