Frajerka krvacala pri prstovani? to čo?

Príspevok v téme: Frajerka krvacala pri prstovani? to čo?
julinoZN

Ahojte poprosil by som o radu bol som s frajerkou u mna w sobotu pekne sme si to užívali uspokojovali sme sa navzájom a pekne to išlo...a zrazu w sobotu sme išli vonka ale skušal som ju na lavičke robit(prstovať) ...ale len vravela že mam isť ešte hlbšie tak som šiel až na doraz ako sa len dalo a už aj silou troška lebo ma to rajcovalo...ale potom sme šli domou a doma som si všimol krvave prsty...a ona mi volala že ma riadne vela krvy na nohavičkach....a len pre INFORMACIU asi pred mesiacom som jej pretrhol blanu..teda dufam že pretrhol...tak sa chcém opytať či neviete čo to može znamenať to krvácanie takto z ničoho nič? prosím poraďte

julinoZN

malaalam ... dakujém krásné:-) pomohol si mi a hned mi je lepšie;-) aale prosté bojim sa furt...lebo že ju to boli aj niekde pri brucho že ju furt pichá ked máme sex na jednom mieste len...tam okolo maternice či de ja newém už presne...tak len prebolené to može byť? nič viac vážnejšie ??

malaalam

asi si jej natrhol blanu, uplne normalne, aj keby si jej uz natrhol pri sexe, mozno sa to nezahojilo uplne..urcite v tom nie je rakovina ani nic, neboj:) chvilku jej daj pokoj,nech sa to prelieci a vsetko bude ok..

aluska

lenze to ze ti tu niekto poradi, to neznamena ze jej urci diagnozu alebo ze jej povie preco ma taketo problemy..povie jej to len doktor po tom ako ju vysetri

julinoZN

vieš toto ma napadlo hned že ma isť k nemu...lenže som si myslel že mi tu poradi niekto z vlastných skusenosti ak sa mu stalo niečo podobné....ale DAKUJEM za radu:)

julinoZN

božé moj........chcem len normalne poradiť...viem že som spravil chybu a ona tiež....ale čo zabijem sa? normálne chcem len poradiť a nie aby ste mi dávali rady do života...tak sa trošku už udevomte bože moj..toto je normalne forum a dávaju sa tu rady takže ked človek tu niečo napiše čo sa mu stalo tak hned ho dojebete že je sprosté decko jebnuté nevie čo robi..tak to je o čom potom? normálne chcem len radu nič viac a ak mi nemienite poradiť tak ani nepište...:-(

aluska

inak vy ste riadne deti...si myslis ze rakovinu krcka maternice chytis na ulici?a keby ma zapal tak o tom urcite vie..lebo by to citila, bolesti, svrbenie, vytok a tak...mozno si jej az teraz pretrhol blanu..si myslis ze blana sa vzdy pretrhne na prvy raz?boze nesexujte ani radsej lebo z toho bude katastrofa...a ked sa ta tvoja pipka boji tak nech ide k doktorovi trubka...ale zas z neho je urcite posrata tipujem..tak v tom pripade jej smola

julinoZN

mám 19 a ona 17...ale ked dostanéš chuť tak sa neovladneš...ja chcém len odpoved nič viac..a nemusiš mi tu dávať rady do života..dakujém pekne:-) a proste no j aneviem čo by to malo znamenať lebo ona sa boji aby nemala rakovinu krčka maternice abo čo..alebo zápal nejaký...proste sex sme riadny ešte ani nemali lebo j uto boli len fkuse:( poradte mi prosim