Nie som stastna s priatelom

Príspevok v téme: Nie som stastna s priatelom
andrea_303

Ani neviem ci som stastna s mojim priatelom.Niekedy je to nadherne a zo zaciatku to bol nadherny vztah teraz je to akoby som ho nudila. V nicom ma nepodporuje ani v studiu vysokej skoly. On si stale chatuje s inymi babami na pokeci a to je v poriadku. Nebavi ma uz ten vztah ale byvame spolu moj otec je na nic domov sa vratit nechcem a nemam kam ist tak len ostat s nim. co mi povedal ze si ma ani vziat nechce.

papaja

presne ako pise jajka...
a chlap,čo nahána ženské na chat láskou asi moc nehorí,aby sa nestalo,že tam nejakú najde a pošle ta k vode

jajka001

veronika, ak sa dvaja lubia, nie ak jeden lubi a ten druhy to len vyuziva. ved jej povedal, ved odid, ked chces - to je podla teba zamilovany muz?

rony26

veronika pekne si to napisala, ale toto praveze nevyzera na ten pripad, ze len sem-tam ich to nebavi...no a ze ma to chatovanie len ako zabavku, no dakujem pekne...a nielen vy baby to neviete pochopit, lebo ani ja to neviem pochopit,mne osobne by to vadilo a myslim si, ze to vo vztahu nema co hladat...teraz ale nevravim o tom, ze nema mat kamaratky, ale vypisovanie "cudzim" babam za bohvieakym ucelom, tak to hadam nie...a uz len k tomu dietatu, to si myslim, ze by bola velka chyba

lolololo

andrejka :
ty sa takto podcenuješ ? ved chlapov je dost...láska si ta nájde- uvidíš...ak s tebou naráta,kašli nanho !!!

Veronika1603

ja si zasa myslim ze ak sa dvaja lubia tak taketo chvilky prekonaju,nebola by blbost opustit niekoho koho lubim?ja by som to nikdy neurobila,nechala by som ho a keby som ho videla s inou trieskala by som si hlavu a srdce by mi asi puklo.ja si myslim ze vo vasom vztahu je to tak lebo spolu byvate,ty mas skolu,on ine zaujmy(samozrejme ze to chatovanie by ste si mali vyriesit,to sa mi nepaci)...ale mozno to ma len ako zabavku,co my baby nevieme pochopit a netolerujeme taketo veci...podla mna este pockaj,dokonci skolu(neviem kolko ti ostava)a takyto vztah potrebuje ozivenie,mozno spolocnym dietatkom, niecim co vas obidvoch bavi,samozrejme len v om pripade ze sa naozaj milujete a tato etapa vzahu je u vas len nieco co v dlhsich vztahom sem-tam nastane a my sa citime ze nas ten druhy nebavi ale v skutocnosti si zivot bez neho nevieme predstavit..