nedokážem si nájst novu lásku:(

Príspevok v téme: nedokážem si nájst novu lásku:(
slniecko118

takže začnem tým že asi pred rokom aj pol som sa rozišla so svojim priatelom(teda on nechal mna) a odvtedy som nemala ineho...aj ked na to svojho byvaleho si ešte občas spomeniem a zabolí ma to:(...proste nedokážem si najst novu lasku.neviem či je problem vo mne alebo kde...som strašne zufala a som z toho smutna:(( neviem čo mam robit..nemam ani nejaku najlepšiu kamaratku, a cítim sa stále sama a velmi tužim po láske,štasti a po niekom kto ma bude mat rád taku aká som:,(( viem že si poviete že raz príde ten pravy ale ja mam pomaly 17rokov a nechcem aby som celu mladosť bola sama:,(

alfik

budem mat 20 a este som nikdy nemal priatelku..beriem to sportovo..mal som moznost x krat mat sex na jednu noc alebo taku priatelku s ktorou by som dlho nevidrzal..nesiel som do nicoho zatial...mam aj ja plakat? kusa blbe je to ez teraz ma dost zatazuje robota a nemam uz ani tolko volneho casu co predtym...takze nic moc ale aj tak to nie je tak zle zeby som bol totalne zufaly

t333

hehehehhe, nemyslis vazne...
mas 17 a bojis sa ze budes celu mladost sama.
su ludia, ktori su roky samy a su ovela starsi... ty mas 17 a si sama rok...
co ti este mam k tomu povedat?

Giovanni

Aj ja som sam,sice neviem preco,ale tusim,nefajcim,nepijem,nechodim na diskoteky ako ostatny 2x rocny,proste dnesny svet je o inom ako o laske...dnesny svet je len o sexe a peniazoch zial....ale netreba stracat nadej :)

samulka

ja som uz 7 rokov rozvedena, pohladana zena a tiez si neviem najst nikoho. on by sa aj niekto nasiel, ale nechcem chlapa za kazdu cenu alebo len sex s chlapom. je to tazke, vsetci normalni muzi su uz zadani.....

odpovedam

najdi si kruzky, aktivity, kde nebudes sama... treba chodit do spolocnosti, nie byt sama a uzatvarat sa. Ja viem, ze sa to lahko hovori, skus napr. ist neskor na vysoku skolu. Zivot na internate ti dava vela takych moznosti, alebo diskoteky, nejaky sport a pod. :-)