Strie

kuku7890

karioll presne presne..raz sa mi podarilo dostat na nejaku "pseudo net poradnu". mam problemy s padanim vlasov tak som si tam nasla ci tam nieco o tom je (hladala som rozne alternativy miesto HAK) a na kazdu jednu otazku o padani vlasov "pani poradnicka" pouzila iba ctrl c + ctrl v. co otazka, to rovnaka odpoved, a to skuste pouzit pripravok nanana, hned som tusila o co ide..vraj prirodny pripravok v cene nad 1500 korun za jedno balenie v ktorom je zopar tabliet. inak milujem ako kazdy zaklada nove a nove temy napr na temu mykoza a vytoky, akoby bolo take tazke nejaku najst. myslim ze by som ich tu nasla neskutocne vela. a ked mam raz nejaky vytok nebudem sa pytat cim to je alebo co a idem k doktorovi nie? sorry za offtopic ale nepomohla som si.

karioll

kuku 7890
ved to je na tom strasne,ale nielen obchodnici,ale aj vselijakydementi,a uplny hlupak ti tak poradi,ze ta moze zabit,a ludia neviem z akych dovodov nechodia k lekarovi ale sem.uz som tu take veci cital,ze bercov vred a astmu vylieci akupunktura,psychozu c vitamin a pod.keby to tu nebolo anonymne,myslim,ze by sa podstatne zvysila doveryhodnost.a ludia by tu nevypisovali absolutne picoviny,ako napriklad jeden 16 rocny chalan sa pyta ako spravne umyvat penis a baba pred menzesom ci aj ine maju cervene pysky a podobne

kuku7890

baby nerieste strie, ma ich drviva vacsina ludi, dokonca aj muzi (vacsinou na chrbte). mne sa spravili uz ked som mala cca 11 rokov, a to na kolenach, stehnach a bokoch. a pozor, este som bola uplne chuda. ja si z nich vobec nerobim velku hlavu, ved vsimnite si aj na kupalisku krasne chude opalene baby-ani oni sa striam nevyhli. naucte sa s tym zit, su to proste kozne praskliny ktore sa uz zahojit nedaju. nemam tie najkrajsie nohy, na pravom kolene mam aj dost skaredu jazvu ale som rada ze mam nohy zdrave a mozem chodit:) skuste to brat trochu s nadhladom

lindynettka

nedavno som pozerala dokument na discovery o striach, robili pokus s bambuckym maslom, kozmetickym pripravkom urcenym len na strie, a laserovym odstranenim a vysledok ??? na moje prekvapenie nezabralo nic! jedine ta laserovka, po nej strie zbledli a bolo ich menej vidiet. na zaver bolo povedane, vraj strie nikdy nezmiznu, len sa daju zmiernit, co ma dost stve lebo v okoli bokov a stehien mam tiez dost velke strie :(

eml

jak vam mozem poradit,moja segra si cele tehotenstvo telo najviac brucho natierala madlovim olejom,po porode nema ani jednu strie,ja mam na stehnach dlhe roky dost vyrazne strie,teraz sa natieram stym mandlovym olejom,tak verim ze pocase nebudu tak vyrazne,lebo stare uz asi lahko uplne nezmiznu.

yuya

Mila bambulka, ja by som Ti odporucila prestudovat alebo najst cez internet vhodne kremy vyslovane pre mamicky na "preventivne" potieranie bruska. Nebudem spominat znacku, a ak aj mam, tak nie v tomto fore (max info priamo na Tvoj mail). Mikrodermabraziu neodporucam pocas tehotenstva. Netreba to podla mna prehanat, treba si vybrat jednu znacku. Urcite by som vyber kozmetiky v tehotenstve konzultovala so svojim lekarom.