Už to ďalej nevydržím :(((

Príspevok v téme: Už to ďalej nevydržím :(((
kikushka :)

Ahojte. Mám chlapca, s ktorým chodím 3 a pol roka... Zo začiatku bol náš vzťah úplne ideálny a rozprávkový. Ale posledný rok je kritický. Vkuse mi niečo vyčíta.. Sám od seba mi nenapíše a ani nezavolá... Málokedy mi dá pusu alebo ruku.... Je to moja chyba, lebo keď sme spolu začali chodiť, tak som chcela, aby sme boli spolu každý deň... a všetko bolo tak ako som chcela ja... Nevedela som si predstaviť, že by som mala byť 1 deň bez neho... Nevážila som si jeho lásku... a pravdepodobne to je dôvodom jeho správania... On sa so mnou chcel už niekoľko krát rozísť.. ale stále sme spolu.. neviem či ma ešte ľúbi.. ale ja ho potrebujem a nechcem ho stratiť... Čo mám robiť, aby som ho získala späť??

xixia

kikuska...pozri..všetki čo ti tu radíme...tak máme pravdu...Nesnaž sa ostať s niekym nasilu..vidím že ty si stále budeš len to svoje myslieť, že ked ho chceš ty tak aj on teba musí chcieť...
Ja si myslím že na vine ani nieje len on...lebo baby predstavte si že ste v jeho situácii.. že zostávate vo vzťahu iba preto že niekto na vás tlačí že to bude dobre, a za všetko sa ospravedlňuje, a furt si myslí že to je láska na veky...Vám by už tiež taký človek šiel na nervy a aj by ste sa hádali...
Proste kikuška ty si musíš uvedomiť a neponižovať sa takto...to sa jednoducho stáva že láska vyprchá..nieste manželia ani nemáte deti...tak môžete žiť dalej a všetko sa napraví..Dúfam že som ťa neurazila s mojím názorom...

lienka lenka

tak to je čistá provokácia k hádkam, keby ťa ľúbil tak to nerobí. porozprávaj sa s ním, ako budete ďalej, ale nech ti povie úprimne či ťa ľúbi a chce s tebou ostať naďalej. povedz mu že sa nechceš hádať a dohodnite sa na systéme, povedzte si navzájom čo prekáža tebe na ňom a opačne, aby si bola šťastná aj ty aj on. a až potom zistíš či to má význam. takto nič nezistíš. treba konať.

kikushka :)

Lenka, tak to máš riadne šťastie, keď máš takého manžela :)... Takto zo začiatku som bola ja tá, kto vyvolával hádky, ja tá ktorá sa chcela rozísť... ale to bolo prvé mesiace... potom bolo všetko ok... a teraz ako keby mi vracal to, čo som robila ja prvé 2 mesiace keď som mala 17....

lucy2201

možno na tom niečo bude že protiklady sa pritahuju...ja neviem ja by som to asi neriešila lebo ako to už bolo spomenute spravi ti dieta opusti a čo potom...

lienka lenka

to je síce fajn že máte spoločné záľuby, ale to stačí pre kamarátstvo a nie pre vzťah. musí ťa aj ľúbiť.

kikushka :)

Lucy, ja viem, ale keď ja by som tak veľmi chcela spraviť niečo také, aby som ho presvedčila o tom, že sa k sebe hodíme... ale, čo? Poraď...
Inak ja si myslím, že sa k sebe hodíme... Obaja máme radi zábavu, pivko, stolný futbal a plastové modely lietadiel a hlavne rozprávky...:))... a ja si myslím, že si nenájdem niekoho, kto by si so mnou tak rád zahrať stolný futbal, s kým by som mohla stavať plastové lietadlá... a pri takých činnostiach sme spolu šťastní a je úplne iný...

lienka lenka

napraviť? veď si spomínala že sa pohádate a zvalí vinu na teba. môže byť ten typ čo rád vyvoláva hádky. sú aj takí. a v takom prípade sa ti nepodarí napraviť nič.

mali sme pár krát krízu, ale nikdy takú, že by sa mi vyhrážal rozchodom alebo teraz už rozvodom. to sú vážne slová, ktoré si treba premyslieť, či ich povie. kríza sa vždy vysvetlila a bolo zas fajn, veľmi dôležité je ospravedlnenie, alebo aspoň priznanie si chyby. to robí vo vzťahu veľa. ale priznanie si chyby ak ju spravíš, nie keď si v tom nevinne!

lucy2201

ahoj podla mna ak ta chcel už viackrat opustit tak ma asi na to dovod.pravdepodobne ta nelubi a na vztah treba dvoch.lasku si nevinutiš...

kikushka :)

Myslíte, že to nemôžem nijako napraviť??
Ako si riešila ty lienka lenka nejakú krízu so svojim manželom???

lienka lenka

xixia súhlasím s tebou! kikushka môže to byť aj tak že je k tebe milý len vtedy kedy sa mu zachce. ale tie ostatné dni sú zlé, a naozaj sa to môže stupňovať. a dobre ti radí xixia, keby si otehotnela a nechá ťa? to dieťa budeš milovať ale ťažko si nájdeš dobrého chlapa ako slobodná matka. k takým sa správajú chlapi jak k chudere. prvé mesiace je všetko fajn ale potom im dieťa začne vadiť. a zas začne peklo. dobre si premysli čo spravíš. radšej sa teraz potrápiť, ako sa trápiť celý život.