Gélové nechty - výhody a nedostatky

siiimiii

a mne ten Platinum nedrži :-/ dokonca ani Harmony :-/ švagrine som teraz robila a za dva dni mala asi na každom bublinu a to iste s Platinom... myslite že to môže byť tym že moc často striedam gely? lebo každy raz jej davam iny aby som zistila ktory je lepši... myslite že si ten gel zvykne na jeden a potom mu druhy nedrži?

KissMe

kaciatko_7 mne jednoznačne vyhovuje Platinum jednofázový- žiadne odchlipy, výborne sa s ním modeluje C-oblúk, krásne sa leskne, čiže ak sa mi podarí pekná modelácia ktorá už nepotrebuje pilník tak ani nedávam lesk:) Dobrý gel bol aj od K-nails New base- základná vrstva a One phase pink- modelovací.

KissMe

siiimiii ja používam Platinum jednofázový a dávam pod neho Enii Camouflage a pekne mi drží, vadí mi akurát to pálenie v lampe. Primer používam od Silcare, no pomaličky sa mi míňa tak rozmýšlam že si kúpim Platinum Base Coat. Máte s ním skúsenosti ? Dokonca majú zľavu na jednom nemenovanom e-shope ;) Zato sa pýtam. Diky

siiimiii

ja mam tiež taky problém, vyskušala som Enik, Harmony, Platinum a EBD.... a Platinum mi držal len ked som nedala pod neho Camuflage, Harmony tu chvalia ale mne aj jednej zakazničke sa už robia odchlipy po dvoch dnoch.. ale možno to je všetko zlym primerom.. jediny čomi držal bol Platinum ked som nedala pod neho camuflage ale nehorazne pali v lampe...a EBD držal iba niekomu, najlepší sa mi zda zatial Enik dvom vydržal dlho, pekne a teraz ho skušam na dalšich zakazničkach :D tak uvidim.. som už z toho zufala vôbec neviem kde je chyba :-/

kaciatko_7

zdravím... viem, že sa tu rozoberá stále to isté dookola a že sa možno budem opakovať, no nechcem vytvárať novú tému... nemohli by ste mi každá napísať aké gély používate (base, builder, top), príp. jednofázový? ako sa vám s nimi pracuje, s ktorým ste boli spokojné, ktorý nestál za nič a tak podobne... som v tomto začiatočník, vyskúšala som zatiaľ len málo značiek, no nie som veľmi spokojná, neviem či je chyba vo mne alebo v géloch... ďakujem za tipy :)

harmonacka

no viete co stale len o tych harmony geloch na vsetky strany... idem ich teda objenat. baabyy ale nech su naozaj dobreee :)))) kamuflaz od josu teda nepoznam vobec ale idem teda tiez skusit. a mate ste niekto skusenosti ohladne teplej manikury??? rozmyslam ze vezmem tu malu vanicku na to a tie sumive tablety. starsie zakaznicky nejake take sluzby stale pytaju tak nech mam pokoj a maju ruky ako z hodvabu a nech si myslia ze su mladsie o sto rokov :)))

siiimiii

no skušam teraz ten Enii camuflage tak som zvedava :D snad bude držať, ak nie skusim ten jos alebo lion dakujem ešte raz za rady :-)
Suphotam12 ja som skušala od Enni iba Enik pink a je podla mna dobry, držal mi aj po 5 tyždnoch, ma aj dobru farbu je jemnunko ružovy ale je riedky dosť nepracuje sa s nim moc dobre, ale ked mam huste gely dam ich do chladničky a potom su aspon chvilu tuhšie :D