mihalnice

saxana

jasne je ich tam tusim okolo 60 alebo tak nejak no ja si dam na jedno oko 4 trsy a na druhe 4 to pekne rozmiestnim aby to vyzeralo co najprirodzenejsie,nedam ich tam viac ako 4,lebo ja ich mam tie co su najdlhsie no ak si kupis kratke alebo stredne kludne si ich tam daj aj viac.Ja si ich zlozim,odmalujem klasickym odlicovacim mliekom a pouzijem aj viac krat!!Je to podla mna super!

Lenush

saxana - ako si myslela ze si ich davas na jedno oko styri? v tom balicku je ich viac? a ak ich dam dole, daju sa dat naspat?

saxana

JA som si ich objednala cez net,ale vraj by ich mali mat skoro v kazdej drogerke.Sice mam tie lacnejsie,ale vyzera to vazne super a ja si ich aj namalujem spiralou tak nevidno ani lep ani nic aj ked je pravda ze to chce prax vediet ich pekne nalepit...niekedy mi to este trva:-)ale vysledok stoji za to normalne si nalep tak 4 trsy na jedno oko a namaluj spiralou a ja si ich radsej vzdy zlozim,lebo by som sa bala ze mi nejak padnu v noci do oka:-Dto len pre istotu ale vydrzia aj dlhsie.

ivon

a tie mihalnice, umele trsy sa daju kupit v kazdej drogerii? Alebo mate na mysli nejake special.....? Lebo ja som si raz kupovala taketo trsy a nemala som dobru skusenost, vyzeralo to umelo, nedrzalo to a okrem toho bolo vidiet lepidlo. Akou technikou si to teda lepite aby vam to vydrzalo co najdlhsie ?

sashka

Napustenie mihalnic sa oplati len vtedy ak si blondyna a mas skutocne svetle mihalnice.inak odporucam nalepit trsy.ked to chces mat kvalitne ,stoji to okolo 300-400 sk ale vyzera to fakt super.ja som si ich dala v lete a vydrzali mi asi mesiac,potom postupne odpadavali ,ale ja som si ich dorabala..

saxana

Umele mihalnice je dost draha zalezitost,stoji to okolo 5000 sk a vydrzi to len tri mesiace...takze drahy spas,ja si na specialne prilezitosti lepim umele trsy a vyzera to uplne super a nikto si nevsimne,ze su umele;-)stoji to okolo 120 sk!!!takze lacna zalezitost a vydrzi to dlho.

elka

evička
mihalnice som mala zafarbene trvalou farbou ale to nie je ono, treba si kúpiť kvalitnú špirálu /dnes je ich na trhu vela a dajú sa vyčariť krásne mihalnice/ S umelými nemám skúsenosť, treba vyskúšať.