Tehotne starsie zeny

vebe

Zaujimave hodnotenie, ze zeny po 40tke ked su tehotne su neohrabane. Ono v tomto je to spravodlive, kazdy (ak sa mu nieco nestane) sa raz dostane do tej kategorie 40...50.. a viac rokov, potom by uz to slovo ze "neohrabane" asi nepouzil. Ake vedia byt zeny na seba protivne, len preto, ze niekto je mladsi. A co sa tyka tehotenstva po 40-tke´-ten kto mma deti v tomto veku, ma na to svoj dovod (skor to neslo, neboli podmienky, alebo to chce zazit este raz a podobne). Tieto zeny vedia pocitat,vedia, presne kolko budu mat ked bude dieta maturovat, nemusime im to hovorit. Mam pre to pochopenie, lebo mat dieta, je prirodzenou tuzbou a je dobre ak si ju moze clovek skor ci neskor naplnit.

cinkaa

sweater- moja suseda (vyzera ako Barbie) rodila prve ako 40 rocna (dieta bolo "nehoda", manzel mal 50 rokov) a druhe ako 42 rocna. Dalsia suseda mala prve ako 38 rocna. Ja predsudky nemam, aj ked som tridsiatnicka:)

LETICIA

neviem, chodim do gynekologa pavidelne a me sa to nejako nepozdava, ked so videla take starsie po 0tke neohrabane s bruchom, ale ja vam praje uzivajte si, len viete ako to, dieta am zmaturuje a vy na dochodku. moja teta teraz porodila ako 37roca, ale tak ona vyzera na 28 rokov :-D

sweater

nechcem posobit neprijemne, a ja vam prajem nech si prezivate svoje stastie, ale to ze zeny maju rodit mlade sa nehovori len tak zo srandy..

elle

Mali by ste pocas tehotenstva uzivat vapnik, alebo komplex mineralov na kosti a zuby, potom sa nebudu kazit. Ja som nemala ani jeden kaz pocas tehotenstva ani pocas kojenia :)

slavina

No a čo sa týka tehotenstva vo vyššom veku,tak všetky ženy za to obdivujem a dúfam,že aj mne sa to raz podarí.Mám 26 rokov,čakám druhé bábo,ale mojím snom je mať raz dieťa vo veku okolo 45r.keď už budú deti trošku odrastené nie kôli tomu aby mi pomáhali,ale aby boli samostatnejšie a ja aby som si mohla vychutnať bábätko.

slavina

antik Nuž takže trošku k tým zubom,pred tehotenstvom žena nemusí mať pokazené zuby,preto si ich nemôže dať do poriadku,problém je,že takmer každej žene sa počas tehotenstva pokazí aspoň jeden zub a preto sa to rieši až potom. Podľa štatistík sa každej žene pokazí počas tehotenstva 3-5 zubov,nezávisle na veku. Ja som mala pred prvým tehotenstvom zuby ako celebrita z filmu,počas tehotenstva sa mi pokazilo 6 zubov a jeden mi museli vytrhnúť.Od pôrodu som nemala ani jeden kaz,teraz som druhý krá po troch rokoch tehotná -15 týždňov a už mám dva zuby pokazené.
Takže nebáť sa trhania a počas tehotenstva navštíviť zubára.