Je toto "nevera" ? Velmi sa trapim!

Príspevok v téme: Je toto "nevera" ? Velmi sa trapim!
ukji

S priatelom chodime spolu vise 2 roky, posledny cas je to ale u nas nalomene. Teda z jeho strany. Povedal mi ze uz ku mne neciti to co by chcel, ze uz mu na mne tolko nezalezi a pod, nerozisli sme sa, ale nas vztah je momentalne na dost zlej urovni, ja by som to chcela take ake to bolo, ale on stale nevie ci to tak este chce, vraj potrebujde cas.. a ja som si v tom case ked som sa najviac trapila koly mojej nenaplnenej laske k nemu, zacala pisat s jednym davnym spoluziakom. Stalo sa to nahodou, nasla som ho na nete, napisala mu.. on sa mi vtedy davno velmi pacil, ale niekdy sme spolu nic nemali, ani len flirt.. to ze si piseme mi pomaha v tej bolesti ktoru mam koly priatelovi. Priatela som nikdy nepodviedla ani len pohladom na ineho a ani teraz nerobim nic zle, s tym byv.spoluziakom si piseme cisto ako kamarati, nie je v tom nic.. ale priatelovi som to zatajila, vzhladom na nasu momentalnu situaciu, by to bolo asi dost na skodu, keby to vedel, kedze sme uz aj tak na hrane a nevieme ako to pojde dalej.. no ten chalan sa mi zase paci tak ako vtedy davno.. robim nieco zle? Mam totiz vycitky, ale na druhej strane, ved nie koly mne sme na tom s priatelm zle, ja som nikdy nechcela aby sme takto dopadli. Lubim ho, no on ma jeho chladom trapy.. mam si prestat pisat s tym chalanom, je to nefer? Je to nieco ako "podvadzanie"? :(

titus

no hlavne nenechaj vsetko plynut ako ti tu niekto poradil... tvoj zivot, to co sa okolo teba deje je len odrazom tvojich rozhodnuti... ak nebudes nic robit, aj tak to urobi niekto iny a moze to ovplyvnit aj teba...

titus

no hlavne nenechaj vsetko plynut ako ti tu niekto poradil... tvoj zivot, to co sa okolo teba deje je len odrazom tvojich rozhodnuti... ak nebudes nic robit, aj tak to urobi niekto iny a moze to ovplyvnit aj teba...

hormon

jednoducho, dvaja inteligentny mladí ludia, čo majú všetkých 5 ´´pokope´´, si musia vediet spravit poriadok v zivote, ci uz osobny, práca, škola, jednoducho clovek dokaze viac, nez si myslí, a takisto si vie spravit poriadok aj vo vztahu, ked chcú obaja, nielen jeden.Ked ti hento povedal tvoj chlapec, tak ja by som cuvol, pretoze hento nevedie nikam,,,vyzera to tak, ze je s tebou akurat tak nasilu,,,TRAPIS SA, chces sa trapit este viac?zbytočne to nepredlzuj,vysvetlite si ako ste natom, popytaj sa ho, a ak jeho odpovede budú ´´vopred´´ jasné, nieje o čom, si slobodný človek a čaká ta toho v zivote este velmi vela,,,

sway

Nehladaj vinnika a ani seba neobvinuj,nechaj vsetko plynut.Rob to,co sama uznas za vhodne a nech to dopadne akokolvek,casom zistis,ze zivot pojde dalej..Tak sa skus zbytocne netrapit.

lucy2201

v tvojom prvom prispevku hovoriš že ti povedal že mu už na tebe tak nezaleži...neviem ale keby mne toto chlap povedal už by som sa o nič nesnažila.dost ponižujuce by to bolo pre mna keby vyslovil taku vetu.už by to nikdy nebolo take pekne keby som vedela že mu už na mne nezaleži...

doubledog

ukji, ak on ochladol vo vztahu, je to pre teba tazke, ale to sa stava, to neni jeho rozhodnutie, svoje city nevies ovladat (nanajvys potlacit)
ale ak ty si pises s inym, to uz je tvoja vlastna aktivita, to nie je nieco, co by sa len tak prihodilo

AdamKrt

Tak to skus urobit tak, aby si myslel, ze Ta straca. Ak mu na Tebe zalezi, tak sa to da do poriadku. Ak mu na Tebe nezalezi, tak to aspon budes vediet skor a nebudes sa tym musiet dlho trapit.

ukji

babenka1 teraz som si neni ista ci som to sem uz pisala, ale myslim ze hej, len sa mi nechce prezerat prispevky, ale mame sa stretnut a ja mu idem dat poslednu sancu. bud ma chce alebo nie.. len sa bojim tej odpovede :( najradsej by som s nim bola aj navzdy, ale ked jemu sa nieco stalo, strasne sa zmenil, nikdy nebol taky chladny.. vzdy bol presny opak.. ze nema inu to viem, a vyriesit to som sa snazila uz dost dlho.. tak uvidime ako sa dohodneme.. velmi si prajem byt s nim!