Koleno

ojka

Helus takáto liečba kolena je ´dosť zdlhavá, do je známe. Akú diagnozu ti lekár vypísal, ked ti predpisoval lieky? Ja som brala Condrosulf asi vyše mesiace, aj na injekcie som chodila, aj antireumatiká brala a nič nezabera/lo.RTG neukázalo nič, tak čakám na MRI,ale to sa ešte načakám,tak sama som zvedava,ale ja lekara meniť nechcem, lebo vidím,že si robí svoju robotu dobre.Tak držím palce, aby sa všetko čím najskôr dalo do poriadku (:

Helus

Aj ja mam problemy s kolenami,beriem uz skoro 2 mesiace CONDROSULF 800,bola som na kontrole po mesiaci,ortoped mi dal dalsie 2 balenia,a povedal,ze sme na zaciatku liecby,vravela som mu,ze tie kolena ma stale bolia,a praska mi v nich,a mam bolesti pri chodzi po schodoch.povedal,ze nevylucuje v buducnosti pichanie vyzivy do kolena.CHodila som aj na elektro liecbu a efekt ziadny,takze teraz cakam na kedy sa jedneho dna nepostavim,z postele.Alebo navstivit ineho ortopeda,kvoli konzultacii.ale v Bratislave pokial nemam znamosti,tak to asi nepojde.

ojka

no tak asi ked tie pohyby su sprevadzané hlasným pukaním....a hlavne bolesťami, tak to normalne nebude... a hlavne ak to pretrvava už dlhšie, tak šup šup radšej s tym k lekarovi, nech to koleno "opraví",ak sa dá ... (: