Pitie mocu - urinoterapia

kaciatko7

ahoj mentolka, natierala som aj na plet, rano aj vecer, najprv sa mi zacala plet a organizmus cistit cez kozu, dost som sa vyhadzala, take akne som uz teda dobrych 15 rokov nemala, uplne hnisave, po krku, dekolte, chrbate...ale natierala som dalej a krasne sa vycistilo. ale je to uplne prirodzene, telo si same urci, akou cestou sa ocisti, mne to islo najma cez kozu. pockam este zo tyzden a zacnem zas. nepouzivam ani kremy, ziadnu chemiu, idem skusit aj oplachovat vlasy, zevraj budu menej padat a budu krajsie. ja osobne nedam na urinoterapiu dopustit, sestra tiez pije, stale s cajom, ranny a velmi pomaha. neviem, mne to hnusne nepripada, ked mi to ma pomoct, preco nie. okrem toho, najlepsia medicina aj najhorsie chuti. naozaj vyskusaj, velmi pekna plet je z toho.

doubledog

by ma zaujimalo, ci existuje nejaka Urinokucharka?
:)

nieco ako Urino-mojito
4 diely mocu
1 diel rumu
10 listkov maty
lad

dobre by este mohla byt aj Urino-zmrzlina

menotolka123

ahoj, kačiatko:-))
používaš moč aj na pleť? mala si nejaké detoxikačné príznaky, keď si začala piť moč a prestala fajčiť?

kaciatko7

a dokonca si ttym niektori vyliecili aj rakovinu. inac, aj Dr. Partykova (alebo MUDr.? neviem) sa tomu venuje, okrem inych

kaciatko7

ja som tiez zastanca urinoterapie. dokaze vyliecit vela chorob. pila som asi mesiac, momentalne sa detoxikujem od nikotinu, prestala som fajcit, tak este chcem chvilu pockat a potom zas zacnem. najprv som mala dost problem to vypit, tak som si miesala so silnym zihlavovym/matovym cajom. inac je to otazka zvyku. to, ze nam moc pripada nieco nechutne, su len predsudky, ktore nam od mala vtlkali do hlav. mne pomahal aj na stipance, potrela som a ukludnili sa, moc totizto obsahuje aj prirodne antihistaminika. inac, je to vlastne nasa medicina, ktoru si vytvarame sami a pitim sa nastartuje samolieciaci proces organizmu. avsak treba aspon vylucit alkohol a cigarety. krasna plet je z neho. a zadarmo :)

mentolka123

náhodou, ja som zástanca urinoterapie, už sa tu toho popísalo veľa..... len pokiaľ chceš piť svoj moč, doporučuje sa prísna diéta, lebo všetky toxíny idú močom von, takže škoda ich znova prijímať.... Cigroš nazýva moč vo svojej knihe elixírom:-)) kto vyskúšal, vie, o čom hovorí.... len treba dodržať zásady.....:-))