sex v bazéne...

beva

No hipi, ak Ti môžem poradiť, tak by som sa nespoliehala na to, že je to ok. Podla mna totiž môže otehotnieť, takže asi by ste to mali nejak rychlo poriešiť. (Lepšie ako čakať, či je v tom a potom to riešiť). Ono, kedže to bolo v bazéne, tak to bolo zjavne aj bez gumy, teda je ešte pravdepodobnejšie, že môže byť v tom, kedže časť ejakulátu sa z mužského tela dostáva ešte skôr ako chlap vyvrcholí. Moja rada: tabletka po rizikovom sexe

Summer

:Dpodla mna fakt nemoze,...sak spermie nemozu plavat,ani niesu stvorene na to aby boli vo vode,a to vam povie hocikto...neviem no,sak popozeraj na nete ale silne silen pochybujem

slusny_muz

No ak ste videli co sa stane ked je ejakulat vo vo vode, ktora je tepla a chlorovana, tak by ste vedeli ze proteiny v ejakulate denaturuju a teda sa vyzrazaju. A to nehovorim o mori, kde sice nieje chlor ale zas pritomnost soli spravi to iste.

new

Podľa mňa spermie vo vode bazéna takmer okamžite hynú. A potom aby sa dostali do vaječníkov a oplodnili tam vajíčko by museli preplávať hodný kus cesty. Pokiaľ sa spermia nedostane priamo do pošvy, nemá šancu.

kikiriki

a este nieco, v bazenoch byva voda upravovana, aby bakterie neprezili, tak hadam ani spermie nepreziju, lenze oni su potvorky, vsak o par mesiacov uvidite