Priznaky orgazmu

otazka

dam otazocku moja partnerka mala stavy napriklad ked sme to robili ju to ako keby seklo trhlo s nou alebo po sexe bola totalne ako opita je tu nieco z toho priznak na orgazmus?

datelinka

tak tato tema by vyhrala v sutazi o najvtipnejsiu :-)))) velmi dobre.
ops, len pekne skusaj dalej, potom nam napis svoje dojmy :-)

len tak

mam otazocku ohladom prejavou orgazmu, chcela by som vediet ci k tym prejavom orgazmu sa rata aj strasny pocit ist na malu potrebu, vdaka

Lilith89

Proste ten pocit je strasne uzasny..suhlasim s tym vzdychanim,skriabanim ba aj uhryznutim,ale s rozumom:) Vtedy sa mi vnutorne svaly uplne zuzia,koncatiny sa mi zmeraveju a som totalne uvolnena.A priznam sa,ze mam priatelku a podla mna je jedno s kym to budes robit,ked to robi dobre vie co mas rada aj tak ho dosiahnes a nezalezi na tom ci to bude zena ci muz.A nehanbim sa zato...takze do toho mozes aj ty dopomahat k tomu aby si si ho dosiahla lebo tvoja polovicka nemusi vediet,ze co mas najradsej..

liana01

to akoze nechajte si pre seba?? ved maju pravdu, to sa neda opisat, to ked zazijes pochopis ze to bolo "ono"..je pravda ze asi kazda ma chut pri nom kricat, ale tie pocity okolo sa jednoducho nedaju opisat...
nikdy si nemala ani klitorialny orgazmus?? ze by ta chalan len drazdil rukou alebo jazykom?? ten dosiahnes skor ako vaginalny a je to podobny pocit tak vyskusaj a uvidiiis

veve159

ak masturbuješ alebo máš sex, tak skus si čo najviac dráždit klitoris. a ako napisala alzbee, budes citit neuveritelny pocit že máš chut kričat:-) a čo sa mna týka tak ja som mala orgazmus až po troch rokoch, kým som sama neprišla na to ako to mám najradšej:-)