samovrazda

bella12

proserpina,

nevzdávaj sa, nádej je vždy. Obávam sa, že ak by si spáchala samovraždu, nebolo by to potom lepšie - a chcela by si sa vrátiť späť na zem k problémom, ktoré teraz máš, ale už by sa nedalo...

Buď trpezlivá a bojuj ďalej. Si na dobrej ceste.

proserpina

Ja som z tohto života zúfalá...už nevidím žiadnu nádej...vyskúšala somm naozaj všetko, v utorok som sa vrátila z blázinca, aj tak je všetko na pi.u...keby mi pomohlo aspoň vykecať sa, ale nepomáha. Všetko je zbytočné.
Mám len jednu zábranu: bude to potom lepšie? Nebudem prežívať ešte väčšie peklo ako tu, ktoré bude navyše skutočne VEČNÉ?

Ľudia, ak sa medzi vami nájde podobný jedinec, dajte vedieť.

proserpina

Ja som z tohto života zúfalá...už nevidím žiadnu nádej...vyskúšala somm naozaj všetko, v utorok som sa vrátila z blázinca, aj tak je všetko na pi.u...keby mi pomohlo aspoň vykecať sa, ale nepomáha. Všetko je zbytočné.
Mám len jednu zábranu: bude to potom lepšie? Nebudem prežívať ešte väčšie peklo ako tu, ktoré bude navyše skutočne VEČNÉ?

Ľudia, ak sa medzi vami nájde podobný jedinec, dajte vedieť.

sonic

cakam2 ..to pises mne? vsak zo svojho napis normalne na adresu co som ti dal.. alebo si zaloz niekde na azete nejaku haluz.. ako som si ja zalozil sonic_pa

kosa

cakam,

a naco?

nepis tunak hluposti.
zacni robit njeco serjozneho.

ale ak mas skutocne tento problem, tak zajdi za tvojim obvodakom ci rovno za obvodnym psychyjatrom.