Nechcem kojit

Príspevok v téme: Nechcem kojit
mirka57

Ahojte,pravdepodobne vam to bude pripadat ako blba otazka,ale aj tak som zvedava.A bola by som rada keby ste mi odpisali na otazku a nie ma kritizovali. Len pred 3-mi dnami som zistila,ze som tehotna a uz sa mi zacina vynarat kopec otazok. No najma ma zaujima,ako dlho musim kojit babatko? Aka je ta najkratsia mozna doba? A ked ho prestanem kojit,tak bude problem ho naucit na flasku? Dakujem za odpovede.

mirka57

linenka,este som sa chcela opytat na ten blby pocit pri dotyku,vravis,ze to poznas.Pri kojeni si taky pocit nemala?

blondik

linenka je mi to velmi luto ale musis si sama uvedomit ze kojenie s tym nema nic spolocne verim tomu ze tvojmu dietatku pomozu a ze vyzdravie vela stastia

mirka57

blondik,ked sa mozem opytat,zmenili sa nejak tvoje prsia? Ovisli alebo nieco take? Lebo aj z toho mam trochu strach,mam celkom velke prsia(trojky) a teraz su pekne a pevne a vobec nevysia,ale bojim sa,ze po kojeni mi ovisnu a pri mojej velkosti by to mohlo vyzerat dost nepekne...a platiku velmi neuznavam.

sisis

linenka, zelam tvojmu malemu vela zdravicka, chudatenko male. Ja tiez vsade citam, ake je materinske mlieko dolezite, ale jedna znama ma rocnu dcerku, ktoru odmala poriadne nekojila a je zdrava ako buk a dalsia kamoska ma polrocne dievcatko, je plne kojena a uz jej zistili alergie.

mirka57

linenka,to mi je velmi luto,co sa stalo...myslim,ze s tymi chorobami a kojenim sa tomu velmi neda verit.Ja som tiez nebola kojena,len 2 tyzdne a doposial som nemala ziaden vazny problem(tuk-tuk)a bola som ako kazde ine dieta podla toho co mi vravela mamka. A este na tu injekciu som sa chcela opytat. To si mam vyziadat? Budu sa ma pytat na dovod preco nechcem kojit? Cize ked mi ju pichnu uz nebudem mat vobec mlieko?

blondik

ahoj bon, to je pravda co pises ale tie zeny su z toho dost nestastne ktore nemaju mliecko a podla mna ked ho mirka bude mat bola by naozaj skoda si malinke nekojit. ja mam 2 chlapcov prveho som kojila rok a druheho pol roka je pravda ze tiez som nechcela kojit bala som sa ake mi ostanu prsia tiez som si dala poradit a som velmi rada ze som ich kojila.

linenka

mirka57/
viem, o com hovoris. ja mam dones taky problem, aj som ho stale mala. neznesiem dotyk, ale kojenie je o inom. avsak rozhodnutie je na tebe. drzim palce. co sa tyka sunaru, tak sa podava hned malickym detom, aspon moja susedka to tak riesi. moje dieta nikdy nepilo umelu vyzivu, lebo po kojeni sme presli na klasicke mlieko.
blondik/
uz som pisala, ze som kojila moje dieta 1rok. ale aj napriek tomu bol riadny macko. do pol roka som ho len kojila, ziadne prikrmovanie a vazil 10kg. co sa tyka chorob, tak doteraz ich uzil iba 4x. bolo to relativne zdrave dieta, az kym mu minuly rok neodhalili nadorove ochorenie. tak ja uz neverim velmi tomu, ze kojene dieta je tak zdrave. ja som nefajciarka, alkohol nepijem, zdravo sa stravujem, aj moje dieta, ale aj napriek tomu sa stalo to, co sa stalo. neviem, komu alebo comu mam pripisovat vinu....

bon

mirka niektore zeny nemaju mlieko vobec, a tym padom ich dieta papa od zaciatku umelu stravu........
blondik a to co pises nemusi byt vobec pravda, moja teta nekojila, pretoze nemala mlieko, obe deti su v poriadku, nebyvaju ani casto chore, a vobec neboli ako gumy....

blondik

Videla si uz kojene a nekojene deti aky je to rozdiel? Kojene deti su pevne viac odolne proti chorobam a nie su tlste, zato ked ho budes krmit umelinou tak to uvidis aj na svojom dietatku a budes banovat ze si ho nekojila. Je pravda ze z toho vyrastu,ale ako sa ti bude pacit ked stretnes kamosku ktora ma 3 mes.dieta a bude jej pekne sediet na nohach a tvoje 3 mes.bude ako guma ktora sa len kyve. Nedaj sa odhovorit od kojenia ,a pred prvym kojenim si daj poradit