chore????

zivotaosud

hej rozmyslam co urobim ak sa zmeni a bude o mna bojovat tak mu tu sancu poslednu dam ale ak uvidim ze sa to vracia to iste nema to vyznam ..mozno len fakt ma problemy ze je takyto prchky:(

zivotaosud

presne tak potrebuje mat nadomnou moc vystihla si ho ...je prudky prchky a impulzivny dokonca suhlasial aj jeho mama somnou....ale toto ho neopravnuje mi nadavat ..nenavidim to bude musiet robit preto vela aby ma zikal s5

babenka1

keby ťa mal skutočne rád, tak ťa neponižuje. Podľa mňa ťa používa len na to, aby si na tebe vybíjal svoje komplexy. Ja nechápem baby, ktoré dovolia, aby sa k nim ich partneri správali ako k handrám. Ak by mňa môj priateľ takto urazil, rozídem sa s ním.

CHARLES88

Komunikacia je velmi dolezita, to je pravda, ale mna zaujalo, co si sa pytala, ci to riesi iba rozchod.
Zeny maju dost problemy rozist sa z niekym. Naviazu sa na cloveka a nahovaraju si, ze sa zmeni, alebo kadeco ine... To je dost smutne, lebo potom koncia v nestastnych vztahoch alebo dokonca manzelstvach super baby. Ak by sa ten tvoj aj na neaky cas ukludnil, tak po case by sa to zas rozbehlo. Ak je vazne taky nervak, nechaj ho! nema to zmysel, aby si sa tym nicila.
Pravdou vsak zostava, ze ty do toho vydis najlepsie a my ostatny tu mozne len polemizovat z tych par informacii, ktore mame.

Drzim to palce, zivotaosud.

Petuska B

mary- anne preboha,ale to nikomu nedáva právo aby jej nadával, nech má na to dôvod akýkoľvek. Má blbé obdobie a odbavuje sa na nej? To je akože čo?

mary-anne

a preco vlastne ta tak vola? preco ti nadava? nedavas mu ty na to nejaky dovod? mozno o tom ani nevies.. alebo ma proste len blbe obdobie. mozno sa mu nedari v praci, alebo ho nieco trapi.. myslim si,ze dolezita je komunikacia.

Petuska B

určite áno, ponižujú zakomplexovaní jedinci, ktorí vás potrebujú oslabiť, aby mali nad vami moc a mohli s vami manipulovať. Nenechajte to zájsť príliš ďaleko, najlepšie je od takého človeka utiecť, pokiaľ sa nedá tak sa mu pokúste zhnusiť, aby vám dal sám pokoj. Takýmto správaním vyvíja u vás na sebe závislosť a čím to necháte zájsť ďalej, tým bude ťažké od neho odísť. Zdravý chlap sa správa k žene ako k človeku a i keď je možno trošku hlúpejšia ako on, neovláda napr. dobre gramatiku alebo sa nevyzná v mnohých veciach, tak jej to nevyhadzuje na oči ale ocení jej ostatné prednosti, nemôžme byť predsa všetci dokonalí. Veľa vecí viem, ale mnohé neovládam. Človek sa učí celý život. Žena je človekom rovnako ako aj muž, muži, ktorí si myslia, že sú niečo viac iba preto, že sú muži...Určite si nenechaj nadávať.

muc

no teda silna kava...
ak uz on si ta nevazi a necti, tak aspon ty by si mala mat sebauctu a takehoto cloveka poslat kade lahsie. zeny to co za chlapov mate? odkial su pusteni? zo zoo ci z lesa?
...a este ze je to mierna nadavka a vevesaj hlavu...fakt sila...