Piercing do jazyka

User_37597

mima1265
samotne prepichnutie neboli ale boli to potom ako to opucha a odpucha.vtedz jest len kasicky a vela pit.
mna to stalo v podtstate 20 eur..teter to robil za 30 eur normalne aj z jeho sperkom ale ak som si kupila sperk a on mi ho len vycistil a prepichol do jazyka tak ma to malo stat 17 no ja som mu nechala 20 a objednala som si zo stranky www.sperky-eshop.sk piercing 19mm obycajny z chirurgickej ocele.
este nejaka otazka?

mima1265

ahojte , chcela by som si dať piercing do jazyka a chcem sa spýtať niekoho kto ho má že či to bolelo , koľko to stálo (všetko dokopy ) a že či v štúdiu si mohol vybrať náušnicu ..a že akú veľkosť náušnice treba ? ďakujem :)

mima1265

ahojte , chcela by som si dať piercing do jazyka a chcem sa spýtať niekoho kto ho má že či to bolelo , koľko to stálo (všetko dokopy ) a že či v štúdiu si mohol vybrať náušnicu ..a že akú veľkosť náušnice treba ? ďakujem :)

:-))

v.r.a.n.a. - co je na tom oralnom sexe / u chlapa / lepsie? neviem si to prredstavit...lebo ten moj, len ked sa tam zapletie nechtiac zub, sa laka...

v.r.a.n.a.

mam ho 2 roky a samostatne prepichovanie neboli len ked ti to napuchne tak to dost boli ale nikoho to zatial nezabilo da sa to vydrzat,takto ta to boli asi 2 tyzdne ja som aj suslala :o) a nemohla som jest tak som len pila paradajkovu polievku :o)a lizala zmrzlinku a ak sa snim naucis dobre narabat tak oralny sex pre chlapa/alebo babu/je hotove siedme nebo

zzuzzka

ja mam piercing v jazyku 4mesiac a mna to moc bolelo....strasna bolest,no neplakala som,no bolo to hrozne...keby so vedela dopredu,ak oto boli tak si ho nedam,no uz ho mam tak v poho....

anna_lee

Ja mam piercing v jazyku uz 6 rok a uplna pohoda. ked mi to robili, vobec nic som necitila, pretoze jazyk odkrvia, len potom ti jazyk opuchne, a mas na nom nieco ako "svalovicu" ale je to v pohode, asi cca tyzden som potom jedla len na doporucenie zmrzlinu a inu chladivu a hlavne tekutu stravu (cize diéta, co nebolo zle. Uz si ani neviem predstavit, ze by som to nemala.

ethel

mala som kamaráta,ktorý ho mal ale len rok,potom si ho vybral.Ale vraj to má aj svoje výhody pri orálnom sexe.Neviem posúdiť

Petqo

No, ja sa tiez chytsam dat si urobit pircing do jazyka a co mi vela ludi hovorelo tak samotne prepichovanie skoro vobec neboli, skvor je to zleo potom ked ti to napuchne.