NARAZ DO HLAVY

Príspevok v téme: NARAZ DO HLAVY
zuzic

ahojte, dnes doobeda mi v skole chalani nechtiac kopli do hlavy loptu. bolo to tak ze som isla popri mure a oni vykopli silou do muru a od muru sa mi odrazila do praveho ucha. chvilu sa mi zatmelo pred ocami a pocula som akoby nejaky hrozny sum. odvtedy pocujem take sumenie teraz uz slabsie a boli ma hlava. chcela by som sa len opytat ci ste niekedy dostali taku supu do hlavy a ako ste to riesili. myslim ci si to vyzaduje lekara alebo to prejde aj same.

Miškaa

Dobrý deň, súrne by som potrebovala poradiť. Tuto noc sme boli na večernom ližovani, ja som sa zviezla dole svahom na nafuknutom vaku a neštasne som v rychlosti narazela hlavou do kovového zabradlia, bol to dosť tašky naraz. Nestratila som vedomie, začalo mi silno krvacať z nosa. Rano sa mi mierne točila hlava jedine viditelne následky sú rozbite ústa myslite že je potrebne zajst na pohotovost ????? vopred ďakujem

zuzic

karioll prosim ta neodchadzaj z tohto fora. budes mi tu chybat ty aj tvoje rady...potom tu ostanu mozno dvaja normalni ludia...ale ak si mas znicit nervy tak rob ako chces. ahoj, mala som ta rada...

zuzic

ojka naozaj povzbudzujuce:) ale nie, nie je to nic vazne len som trochu spanikarila lebo nebolo to prvy raz co som schytala ale nikdy som nepocula taky sum...ale uz je to v poho:) tak uz pojdem spat tak dobru noc:)

ojka

no ako tak čítam, tak som rada,že to zatial nevyzerá na nič važneho ale keby niečo nebolo tip top, tak to veru treba riešiť (;
ja len spomeniem takú príhodu zo ZS, že raz sa tiež hrali na telesnej nejaké loptové hry, spolužiačka dostala šupu do hlavy, najprv sa zdalo všetko v poriadku, potom prišli nevolnosti, točenie hlavy a nakoniec bol z toho otras mozgu, takže na také veci pozor (;