Ako sawyprstovat poradte od kolkych sa to može rokov?

Kika:)

Dnešné deti potrebujú návod na všetko..aj na metle by ho hladali..a vieš prečo ??
Lebo každý mladý je vtom že dokonalosť je najlepšie ocenená, nikto sa neučí, sám, alebo od iných, nikto ss na to nesnaží príst , postupne sa zdokonalit, chcú byt hned najlepší ,chcú byt popredu, chcú to a hento ,decká na seba navzájom tlačia...Majú to blbé to priznávam, ale to ich neoprávnuje aby robili čo robia...

Ian3

Lollaaaa-ty skor doštuduj slovenský pravopis a nie tu na fore sa strapňovať takými sprostými otázkami.
Ako napísala alzbee,nato prideš sama.

salatka

bravo nemalo chybu, ci uz klasicke alebo girl... normalne by som si ho aj ja rada prelistovala :-) co sa za tie roky zmenilo... :D

alzbee

Mala by som si to Bravo kupit, aby som videla, ako sa zmenilo za tie roky, ked som ja bola v zaciatkoch puberty :D

salatka

tak vies, tieto deti to chcu podla navodu a potom to aj tak "vyzera" a su sklamane, ak im nieco nevyjde ... ale inak bravo girl este vydavaju..minule som o videla... :DD

alzbee

Ale jednej veci nerozumiem-tie dnesne deti potrebuju na vsetko navod? ako sa bozkavat, ako masturbovat, ako si vyhonit..atd..? neviem, ako vy ostatni, ale ja ked som mala zhruba tych 13-14rokov, tak to proste prislo tak same prirodzene, ze som sa zacala skumat..nepytala som sa nikoho, ako sa to robi..aj ked doslo k prvemu bozkavaniu. Spytala som sa kamosiek, ktore mali uz skusenosti, ze ake to bolo, ale zeby som si pytala nejaky konkretny navod? ved tieto veci sa ani nedaju podla navodu robit!

Kika:)

Ako sorry, ale toto fórum, ako keby sa zrazu stalo útočiskom 12-13 a tuším aj menej ročných, alebo ako ja nechápem:D