Náročná?? ??

Príspevok v téme: Náročná?? ??
nikoleta4181

Do teraz mam za sebou len jeden vztah ale mam len 18 tak to je ok si myslim .
No mam taky nie ze problemik ... alee.. mam asi velke naroky na chlapov. Paca sa mi takí kt chu niecim v zivote byt a chvu nieco v zivote mat . Cielavedomi a inteligentí . Aj mne samej zalezi ako zmaturujem , a ci sa dostanem na dobru vysku . Proste nie je mi jedno co v zivote budem robit. Potom sa mi pacia tmave typy a vyssie postavy. Neviem preco som do teraz este takeho nestretla kt by toto splnal . Nemyslite si ze som daka co si zaklada len na krase , nepotrebujem ziadneho vonaveho herca s drahym autickom a drahymi handrami . To zas nie . Ale zatial dost odmietam , lbo ani jeden nesplnal moje naroky co sa tyka skoly a celkovo ako moj typ. Moj byvaly bol tiez fajn ale bol tam dialka tak nam to nevyslo .
Myslite ze som velmi narocna???:)))

jajka001_

privelmi to riesis. ked stretnes takeho,co sa ti bude pacit, tak sa ti bude pacit aj ked nebude splnat tvoje terajsie kriteria :)proste sa zaláskuješ a bum

bystrina

ja nemám ani maturitu, ale to neznamená, že som nie som inteligentná, či vzdelaná. vzdelávam sa každý deň. dosiahla som, čo som chcela. mám vlastný dom, auto, dovolenku niekoľkokrát ročne, zdravú rodinu, vlastnú firmu, dávam ľuďom prácu. som spokojná po každej stránke. iste, pomýšľala som aj na to, že si dokončím maturitu a urobím VŠ, ale časovo mi to nejak nevychádza. ale niekedy mi príde smiešne, že ľudia posudzujú ostatných podľa titulu pred menom. pre mňa je dôležité niečo iné.

crs

ja mam ties urcene podmienky na babu co sa tyka vyzoru,ako aj v povahe by mala by normalna,ale ja potom dokazem tej babe dat setko,od dusevnych vlastnosti ako je laska cez neviem co.proste viem ju milovat potom ak splna podmienky,a nevadia mi ani tie menej krajsie baby ale tie vnimam iba ako kamosky dobre kamaratky ktore pomozu atak s ktorymi je sranda,ale na vstah nie

AdamKrt

nikoleta4181:

rozum a inteligencia nerovna sa automaticky vysoka skola.

To by si sa divila, kolko vseliakych podivnych ludi, co vselico nepekne urobili /ci robia/ ma vysoku skolu.

nikoleta4181

Chcem byt lekarkou ... uz pracujem na prijimackach . a preco ked ocakavam rozum a intelignciu chcem., vela????

AdamKrt

A co chces v zivote dosiahnut ?

Myslis si, ze vysoka skola dnes nieco znamena ? Poznam ludi, co maju 10 titulov pred menom, 10 za menom a su to ozrani, ci rozpravaju horsie ako dlazdic.

Vysoka skola este nehovori o inteligencii daneho cloveka. Niekto moze mat vedomosti, ale mudreho to z neho nerobi.

Napr. mudri ludia vedia vymyslat aj rozne zbrane a pouzit to proti dalsim ludom. Ziadna technicka uroven, ci uroven vzdelania neurobi z cloveka lepsieho.

Inak, co chces v zivote dosiahnut ?

acdar

nikoleta,

tiez si myslim, ze si sa v zivote nestretla so ziadnym vacsim problemom. Ludia , kroei neriesia problemy maju v zivote tu smolu, ze nikdy nedospeju (v tom suhlasim s kariollom) a myslia si, ze najdolezitejsie je mat stihly pas a behat po obchodnych centrach.