Som zufala zo svojej pleti a to mam len 15

Príspevok v téme: Som zufala zo svojej pleti a to mam len 15
NOEMIa

LUDIA,som uz zufala,preco nemoze mat kazdy nadhernu plet?strasne ma to poznacilo.najradsej by som bola keby som mala nieco ako harry potterovsky plast pod ktory by som sa niekedy mohla skryt.uz to dalej nezvladam.akne mi zmenilo zivot. teda kozna mi zmenila zivot. K HORSIEMU.!!!to koli nej sa mi spravilo akne.koli akne nechodim von , len vtedy ked sa mi zda ze aj bez makeupu sa to da vydrzat na dennom svetle.MOJE PROBLEMY SU TIeTO ale neviem AKO ICH RIESIT:1. MASTNA PLET (cela tvar) 2. cierne bodky . mam pocit ze su uplne vsade , na celej tvari , som sama bodka a pomaly sa mi uz vytvaraju aj na usnom lalociku. 3. vyrazky. 4. t zonu mam ruzovuuuu..a ja sa toho neviem zbavit. je to strasne.a pomaly uz aj lica.najhorsie este je ze sa mi vytvaraju obcas aj vyrazky na krku.!!! RNG!!! pomozmiiii.. NIECO CO NAOZAJ STOJI ZA VYSKUSANIEEEE>> CO POMAHA..

kvietok17

Ahoj, ja presne viem ako sa citis:) Mala som obdobie, kedy som nemala chut ist vonku ani s makeupom, ktory som mala pocit ze situaciu este zhorsuje po case. Hocaky bol kvalitny, ale aj ked som si ho dala na tvar, tak to vyzeralo hrozne a pripadala som si ako strasidlo s omietkou na ksichte. Tiez som pocula rozne kydy na kozne lekarky, tak som nemala odvahu tam zajst, a k jednej som aj chodila, s inym problemom, ale v nicom nepomohla. Ale po skusenosti s dalsou koznou musim povedat, ze naozaj zalezi od lekarky. Kazda plni svoju pracu inak. Skus sa povypytovat vo svojom okoli ci nepoznaju nejaku poctivu koznu, snad ti niekto poradi. Z akeho si mesta?

sade8

noemia, pozri ja mam 23, a mam take problemy uz asi od jedenastich, takze viem o tom svoje - ja skusam stale nove veci nevzdavam to - mozem povedat ze sa to ciastocne zmenilo, ale mozem ti povedat ze ziadna kozna doktorka mi nepomohla - teda aspon mne nie.

NOEMIa

vsade sa pise ze plno mladych ludi ma problemy s pletou ..hlavne ze ja take dievcata nikdy nevidam.. v triede som asi s najjorsou pletou , a ked sa skusa , tak mi je to neprijemne stat v tom svetle kde vidno kazducku bodku a vyrazku.(denne svetlo,slnecne luce myslim).a tu biodermu sebium som mala aj gel aj vodu ale nic moc.ku koznej som sla minuly rok aby mi nieco spravila s ciernymi bodkami ese len v T ZONEEEE>. a ona mi dala hned chemicky peeling 10 sedeni.no a slubovala mi ze krasnu plet budem mat , ze sa mi zlupi stara koza, a budem mat tu novu . no a take vecicky ako zynerit.lenze so vsetkym som si len drazdila plet a roznasala , mala som hlbkove akne. na mieste aj 6 bielych vyrazok ktore mi zakazala vytlacat aby som nemala jazvy a tak som chodila do skoly .viete si to predstavit? kazdy sa ma pytal co je somnou.peklo.a vyhodila som 6000 sk a zhorsila sa mi plet na neporovnanie! a teraz si este aj platim za kozmeticku ktora mi skusa tie pory zregulovat , a povyrazkach mam samozrejme JAZVY a aj sa mi strassne rozsirili.

anjelik9

no tak na tú mastnú pleť by by som doporučila určite zredukovať množstvo mazu a tým nemyslím krémik ale dačím iným napr. ja používam bioderma sebium gel aj pletovú vodu alebo lacinšia verzia je pena aknestop od ryoru ta tiež zmatnuje (čítala som že na mastnú pleť pomáha aj ráno a večer opláchnuť tvár silným odvarom zo žihlavy) a nejaky hydratačný krémik na zmiešanú pleť a ked sa ti nebude tak mastiť tvár tak sa ti nebudú robiť ani zapálené vyrážky aaa s tými čiernymi bodkami to ani ja neviem čo lebo tiež ich mám až čo som prestala chodiť ku kožnej a dovtedy to bolo tak že nos a teraz aj líca čelo a neviem čo s tým lebo si to stále vytláčam a potom sa mi vždy dačo zapáli =( a ja mám zasa červený no jakeby ho mám zodratý a tiež z toho nejsom nadšená takže neboj ono sa to polepší tá tvárička..ja ked som sa vyhádzala tak som začala používať make up lebo ked som si dala kilo korektoru tak to vyzeralo zaujímavo a ked si ten make up dáš dobre dolu tak by sa ti nemala zhoršiť tvár tak jedine tak by si to mohla tým make upom prechodne riešiť než sa ti aspon troška zlepší tvár

rebeka12

noemi-mam ovela viac rokov ako ty,a mne plet pekne vycistila chlorella(dostat v zdravych predajniach,no je dost draha)a najnovsie pijem aj kombuchu,kt.je tiez vyborna na pokozku,navyse ovela lacnejsia.Treba to uzivat dlhodobo,nevycisti ti to plet za 2tyzdne.Skus to

aluska

podla mna by si mala ist ku koznej a ta ti najlepsie poradi...podla mna len nejake domace vodicky a kozmetika z obchodu ti nepomozu...skus tam zajst...tu ti nikto nepomoze..m nevieme v akom stave to mas...su rozne stadia akne...a nebud zufala, v puberte s tym ma kazdy problem

NOEMIa

Chodim aj ku kozmeticke, ale po nej mam stale podrazdenu plet.Uz som skusala vsetky mozne pripravky. Aj som sa cistila zvnutra vseliakymi vodami (HNUSNYMI) ale nic mi nepomaha. a HAK este nesmiem . TAK VASS PROSIM O RADU AKO ESTE NIKDY NIKOHOO