...len mať sa rád

zdenika

Ja by som tiež prijala nejaké kurzy, kde by som mohla spoznať ľudí s podobnými problémami, zároveň sa spoznať cez ľudí, cez ich vnímanie, naučiť sa nejaké techniky na zvládanie situácií... Neviem či vôbec také niečo existuje

mimi123

ja si nemyslim, ze clovek, co sa nema rad nemoze mat rad inych. u mna je to skor opacne, akoby som nebola schopna prijat lasku niekoho ineho..

zdenika, s tymi prekazkami, no vies, rada by som chodila niekam na kurzy alebo nejake aktivity, do spolocnosti a tak, ale nedokazem sa na to dat sama, strasne sa bojim, ze to bude fiasko, nikto sa o mna nebude zaujimat alebo sa nejako strapnim a tak..:(

acdar

Oretka,

to, co tu popisujete,ze potrebujete, aby sa o vas stale niekto zaujimal, to je exhibicionizmus. Inak nevidim dovod preco by sa mal mat niekto rad. Ja ani neviem, ci sa mam rad, alebo nemam a nikdy mi to nechybalo a ani mi to nechyba. A ani mojim kamaratom.

Ivka 1

Zdenka su take dni a preziva ich kazdy z nas, ze sa Ti jednoducho nedari, v praci Ta nastvu a doma tiez :( , mas pocit,ze zapadlo slnko ale ono sa skrylo len kdesi za mracik a na druhy den urcite vykukne :). Knihu urcite pohladaj a hlavne zacni citat. Ja som ju mala doma apon pat rokov a dostala sa mi do ruk,ked som ju velmi potrebovala. Cakala skratka na svoju prilezitost alebo som na nu dozrela ja ?

oretka

ale kto nema rad seba, tak nevie mat rad ani ostatnych.
ja sa mam rada, ale zdravo. tiez som mala take problemy, ako zdenika, ale dostala som sa z toho, uz sa nehanbim vystupovat pred ostatnymi a pod.
a co sa tyka ludi, ktori ma "nemusia", tak sa tym vobec netrapim. uvedomim si, ze nie som na nich po ziadnej starnke zavisla a idem zivotom dalej. stretavam sa len s ludmi, s ktorymi je fajn. nagativnych nemusim. ale aj tych dobrych nevyhladavam ja, ale oni si vyhladaju mna. niekedy je aj na skodu veci, ked clovek ma vela ludi okolo seba. vtedy vznika viac konfliktov, lebo nie vsetci to s nami myslia uprimne.

bublik

acdar to je blbost, ja som uplne normalny clovek a jasne ze sa niekedy citim ze ma nikto nema rad alebo ako uplny chuj a najradsej by som sa nevidela, ani si nemyslim ze som najkrajsia alebo najinteligentnejsia osoba aku poznam, ale rada sa mam, je normalne mat sa rad a prijimat sa takeho aky clovek je.