Hrcka na prsniku

NAĎA14

Neviem odkial máš to že zhubný nádor rastie roky.Ale viem že nebolí.

Chod s tým k ženskému lekárovi môže ísť o lymfatické uzliny poprípade ťa pošle na sono aby si to mala isté.Hambiť sa vôbec nemusíš,ked sa ty nebudeš starať o svoje telo iný to robiť za teba nebudú.Dúfam,že sa ozveš z dobrými správami.

xxxx

zhubny nador to asi nieje. ten rastie roky.
moze to byt tukovy nezhubny nadorcek aj ten som mal.
www.chirkoz.sk

Tiez na prsniku v puberte aj ked som muz. bolelo ma to 2 dni. Po mozno pol roku sa to stratilo.

aaaaaaaaaa

dakujem za rady..lebo fakt sa nemam na koho s tymto obratit..v nasej rodine to nikto este nemal....tak pojdem teda zajtra..ta hrcka sa mi obavila asi v piatok

aluska

chod k dokorke!!!!!!!nemusis sa hambit..hambit sa maju tie ktore si myslia ze su tehotne a v zivte nemali sex a s tym idu k doktorke..prides tam, povies ze mas hrcku, ze ta boli a uvidis co..urcite sa nehambi...pokym to nic nebude aspon budes kludna

aaaaaaaaaa

praveze nie je pohybliva..objavilo sa mi to ulne prvy krat..bojim sa ze az to nebude nic vazne budem u doktorky vyzerat hlupo..:((...nemam pockat kym mi to nezmizne nahodou same?...boli ma urcite...ja to nemam od chytania..alebo co lebo ma najprv nieco bolelo..myslela som si ze som sa buchla alebo tak..a pootm som si tam nieco nasla..ale ja neviem ci je to hrcka:((

sisa72

ak je ta hrčka pohyblivá nič to nie je.. ja som mala hrčku tiež, tolko som si ju chytala až ma to bolelo.. aj ty to už maš určite podraždené.. radšej zbehni ženskej ona ti hned povie či to dačo je...

[zruseny1]

klud neboj sa... zajtra zajdi k lekarovi
a to sa ti objavila z nicoho nic? ja som mala bolavu v prsniku a nebolo to- to-
takze klud

aluska

ja neviem..este som nepocula ze pri menzese sa robia hrcky...ako prsia bolia aj mna pri menzese al o hrckach neviem..
radsej chod k doktorovi..ja neviem co to je ale kazdopadne bolest je obranna reakcia tela proti niecomu..nie len v prsnikoch...ja som neni doktor..ja neviem nic viac