Po 10-tich rokoch som ho zazalovala

fialocka_7

ahoj irenka .čítala som príspevky ku tejto téme a je to strašné čo zažívaš :( ale v poslednom si písala že TVOJA dcéra býva s tvojou matkou,ktorá na TEBA kašle,a aj s tým CHRAPÚŇOM??? a ty si kde vlastne? už nechápem,to je ako z dajakého hororu .....držím ti veľmi palce, buď silná,mysli kus aj na seba,chod si za svojím .........

tina78

to mi je luto co sa ti stalo....:-(
jasne dobre, ze si ho zazalovala, co ak to robil aj inym,
strasne veci co sa tu deju...

irena1

SisaBB,jasne ze nikoho neochranujeme,len o niecom takom je tazko rozpravat. Keby si to zazila(co neprajem nikdy nikomu),tak by si to chapala viac. Neviem ti to dostatocne vysvetlit,ale to je vlastne jedno. U mna je situacia aj tak ina,vychovava moju dceru,ona ho ma rada. Neviem co s nou bude ked jej otca zavru do vazenia. Mna takmer ani nepozna a uz nie je male dieta,ze si zvykne hocikde. Ma domov a ten jej teraz ja beriem. Urcite to vyznieva blbo,viem s akym hajzlom moja dcera byva,ale zaroven viem,ze by jej nikdy neublizil.
AdamKrt,moja mama o tom vedela hned od zaciatku,vie o tom aj teraz. Ved vychovava moju dceru.
dd,dakujem pekne za podporu

dd

Irena, verim, ze vies, co som prezivala, ale to je nic oproti tomu, co si prezivala a prezivas Ty..aj mne je luto, ze takito s prepacenim hajzlici(oni to bohuzial su, aj horsie, ako hajzlici, ale neslusne sa nechcem vyjadrovat)chodia po svete..ked mas dokazy, tak Ti ozaj drzim velmi prsty, aby si to dotiahla do uspesneho konca, aj ked je to pre Teba velmi tazke..ale naozaj aspon kvoli dcerke bojuj za spravodlivy trest pre neho!velmi rychlo by sa podla mna mohlo stat, ze by si dovoloval aj ku nej..taki nemaju zabrany :(..drz sa!

AdamKrt

SisaBB:

ja som to cital. Ale vztah, nevztah, tu ide o jej dceru, jej krv a zaroven je to trestny cin a z matky to robi spoluvinnicku. Uz len pre to, sa jej mala na to opytat. Ved by clovek aspon vedel, co je to za chrakter, aj ked s nou nema ani vztah. Mozno sa jej matka spoliehala, ze vsak by to dcera povedala. A ona pritom zblbnuta /matka/ do svojho priatela mala klapky na ociach.

Ako sa hovori, nememu dietatu ani vlastna mater nerozumie. A kde niet zalobcu, tam niet sudcu.

Mala jej to povedat, ak nie vtedy, tak uz len pre to, aby videla, aky je jej priatel "charakter" a co urobil.

max.gluteus

Myslis ze daco tym dosiahnes ta sklamem je priliz neskoro a ak nemas dostatok dokazov tak vsetko zametu pod stol. Realita je skur***a. Ak chces skus podstrcit na neho nejaku nezletilu babu, je to riziko ale je mozne, ze toho hajzla usvedcis. A nezabudni ho kopnut do gul, ked pojdes zo sudnej siene.

SisaBB

A ešte niečo: irena1, uvedom si, že tvoja dcéra má 9 rokov. Kde máš záruku, že o také 2-3 roky to nazačne robit aj jej!?? Preto to musíš dotiahnut do konca nech sa deje čo chce. A ver, že ak sa vzdáš, tak jeho to posilní a lahko sa to stane.

SisaBB

AdamKrt, čítaj, čo písala.Nemá s nou vztah ako s matkou. Matka je na vine rovnako ako on. Držím palce moja a vydrž až do konca. Musíš!

AdamKrt

Presne tak, ak vedela o tom matka a nic neurobila je spoluvinnik.

A naco krt takych hajzlov ? Iba im davate sancu, ze to urobi X dalsim, cize aj vy sa stavate defakto spoluvinnickami jeho cinov, ked ho nechate len tak dalej.

Myslite si, ze okolie to nepochopi ? Figu borovu. Ludia chapu dobre a takehoto cloveka kazdy odsudzuje za to co urobil. Mozno by ste sa divili, ako by to rodina znasala a podporovala /vo vacsine/.

irena1:
nechapem, preco si sa vobec o tom nepokusila s matkou hovorit. Ani nevies sama, co by Ti povedala. To sa Ta matka nepytala, odkial si tehotna ???