darcek pre 1 rocnu slecnu-poradte prosim

evita87

My sme kupovali krstniatku k 1. rôčiku odrážadlo, najskôr sa oťukával a od roka a pol už išiel krásne na ňom sám. Už má 2,5 roka a stále je to najobľúbenejšia "hračka". Určite odporúčam kvalitné odrážadlo. Do pohybu detí sa oplatí investovať.

medikamentus

Nausnicky alebo retiazku s krizikom? a ked podrastie urcite si to pamatat navzdy bude,
lebo jej to tata s mamou budu pripominat. Toto je darcek od krstnej....
dostal som retiazku, zial, uz ju nemam.

vrana80

Take tie male odrazadla, kniziek je kopec pre rocne deticky, trojkolka 3 v jednom to je tusim, ze ked je dieta vacsie tak sa da prisposobovat...

1246X

Jej to je zlaté,už jednoročná vie pozerať knižočky aj nakreslit/nejaké farbičky/
Urob jej zdravú tortičku-rychlu pozri sú všeliaké ktoré sú hneď urobené.To je dobrý napad aj to oblečenie-keďže má všetko staré-ponožtičky, nohavičky,klobúčik na leto, okuliariky,šatočky,na spanie niečo.
Aj obliečky na perinku s detskými motívmi,Kvetinku malú jej dones.Nie drahé veci.Pekné vyberanie prajem

gastanko2016

ja som kúpila synovi spievajúceho psíka od fisher price. Hral viacej melódií a malému sa veľmi páčil.

teta erika

My sme dali nasej hupacieho konika a tu trojkolku co moze aj dospely tlacit, aby sme s nou mohli chodit na prechadzky...