Potrebujem energiu a podporit imunitu

tamirilka

...vcelka asi tak...uplne si to vystrihla...tiez s tym mam osobnu skusenost a teda musim povedat, ze to neprajem nikomu...lebo mat problemy s imunitou to je na dlho...najma ked sa zanedbaju...potom ta liecba trva...

vcelka

nie je to len o tom, len o strave, o psychike, ale aj o imunite, o zdraví ako takom, všetko sa to deje pre niečo, keď imunita nie je v poriadku, tak ani my nie sme ok, nemáme dosť energie, sme unavení, otrávení, nemáme chuž na nič :/

Ananaska

Ja som toho nazoru že to ako sa citime nas na 80 percent ovplyvnuje to čo sme v strese, alebo v pohode...potom aj ta strava na nas podla toho pôsobi..nevravim že ked som vystresovana tak nema zmysel zdravo jest, jasne ze to pomôže..lenže u vystresovaneho človeka sa niekedy aj mrkva zmeni na jed... môžeš byt happy jak dva grepy a nepoškodi ti žiadne nezdrave jedlo..zato počas stresu ti je zle aj z vody...všeyko zavisi od organizmu človeka..

Ale celkovo možem odporučiť rooibos čaj a trstinovu melasu, najlepšie uživat spolu...vit.C a zeleny čaj s graviolou..pripadne ešte huba Reishi, s tou ale osobnu skusenost nemam

vcelka

janka keď ono to nie je len o energii, energie a imunita to proste ide spolu ruka v ruke ;) keď je človek zdravý, má imunitu na poriadku tak je aj aktívny, má kopu energie, povedala by som, že až na rozdávanie!